Wpis z mikrobloga

JaPrDl kisnę. Po prostu kisnę za każdym razem jak żona opowiada co nowego u jej kuzynki w USA.

#rozowypasek lvl 37 wyjechała do stanów bo w zaściankowej Polsce nie było dla niej przyszłości. Wiza się kończyła no to wzięła fejkowy ślub dla obywatelstwa. Za ślub zapłaciła mama z żałosnej Polski, bo naszej bohaterki nie interesuje normalna praca, a wyłącznie wewnętrzne spełnienie.

Matka lvl 55 (super kobieta), żeby pomóc finansowo córce, jeździ do niemiec podcierać dupy starym Helgom i Helmutom.

Jakiś czas później słyszę że laska pracuje jako Artysta Fotograf. Zaciekawiony oglądam jej prace i o #!$%@?. Już wiem że artysta i fotograf z niej żaden. Co najwyżej można zapłacić za utylizację jej prac.

Czas mija, Matka śle pieniądza a Ja z żoną oglądamy na Facebooku jak to córka spełnia się artystycznie i duchowo na hipisowskich imprezach po całym US and A.

Oczywiście do matki przyjeżdża raz na 7 lat. Ostatnio wpadła a matce w prezencie przywiozła reklamówkę z jagodami goi :-)

Aktualnie córeczka jest mentorem raiki. Uzdrawia pole energetyczne swoich pacjentów. Matka ledwo zipie ale pieniądze ciągle wysyła, bo córeczka uzdrawia barterowo, w zamian za różne usługi.

Ja pierdu.
#raiki #logikarozowychpaskow #bekazpodludzi
  • 44
  • Odpowiedz
@ivan777: znam podobną sytuację. Z tym, że kobieta 40 lat, jej matka pod 70. Matka bierze kredyty z #!$%@? oprocentowaniem, żeby córka mogła przylecieć do Polski, przy okazji naciągnąć jeszcze mamę na kosmetyczkę, fryzjera, teatr, urlop w górach czy nad morzem. A w Stanach oczywiście nie ruszy dupska.
  • Odpowiedz
@kicajka: @ivan777: problem w tym, ze te kobiety same sobie te dzieci tak wychowaly.
Tez taka znam.
Pracuje jako sprzataczka i salowa, dorabia jak moze. Plus na glowie ma gospodarke.
Caly dzien w robocie, jak wraca musi mezowi podac jedzenie.
Dzieci?
Jedna corka za granica z dzieckiem i chlopem - ciagnie zasilki.
Druga - z dwojka dzieci i chlopem - na utrzymaniu mamusi i mieszka z rodzicami, ciagnie zasilki.
Synek
  • Odpowiedz