Wpis z mikrobloga

W związku z https://www.t-mobilebankowe.pl/ograniczenia-w-dostepie-do-uslug-bankowych zacząłem myśleć, że mam to samo konto od czasów #aliorsync i może pora zmienić. Coś ciekawego jest aktualnie na rynku?
- Z bankomatów korzystam bardzoo sporadycznie (max 1/2 operacje w miesiącu, tylko wypłaty)
- Wymóg z wpływami typu 400/600 przechodzę
- Wszędzie gdzie się da płacę kartą (więc wymogi typu 5 operacji, albo min. 200 zł wydanych na bezpłatną kartę przechodzę)
- Robię sporo przelewów (ale nie natychmiastowych), jeżeli będą bezpłatne zlecania stałe, to propsuje (ale nie wymóg konieczny)

Coś ciekawego? Jakieś hajsy za przejście, dobry cashback?

#banki #tmobileuslugibankowedostarczaneprzezaliorbank #kiciochpyta
  • 8
@Smevios
Będziesz miał wpływ 250 zł miesięcznie lub tam chyba 600 zł kartą? Jeśli tak, to Alior Bank (żadne timobajl) konto wyższej jakości.
@Smevios aha, zamykasz konto bo bank ma 3 dniową przerwe techniczną w związku z włączeniem pozostałej części BPH? Inne Banki nie oferują ogólnego CasBacku jak robi to T-Mobile Bankowe. Nowa aplikacja mobilna, nowa bankowość internetowa od kwietnia, kosztów nie ponosisz. Jak dla mnie bezsensu jest zmieniać Bank, no ale decyzja należy do Ciebie :)