Wpis z mikrobloga

@prut hale można wynająć, jeśli chodzi o inne niezbędne sprzęty do prowadzenia działalności to też myślę że nie będzie z tym problemu. Jedynym problemem jest brak pomysłu jak to można wykorzystać oraz operatora, który by to programował
@Freszz Nie znam tej firmy, ale sterowanie oparte pewnie na dxf więc obsługa łopatologiczna. Chociaż parametry ustawić trzeba.

Skąd masz maszynę i czemu nie masz pomysłu, a masz maszynę? :-D
@nieszakul długa historia odnośnie tej maszyny ;) a pomysłu brak, ze względu że to zupełnie inna dziedzina w której obecnie pracuje i nigdy dotąd nie miałem styczności z "CNC"
Roboty jest dużo na CNC. Maszyna inna niż produkcyjne więc zwykły operator powie Ci pewnie ze to się do niczego nie nadaje. ;-)

Pracowałem kiedyś na czymś podobnym robiliśmy formy do termoformierek i szeroko rozumiana reklama ( szyldy stendy szafki itp)
@Freszz niby fajnie ale jednak problem. Chcialbym pomoc, ale na cnc pracowem tyle co nic, a pomysly to ewentualnie frezowanie frontow meblowych. Z cnc nie musza to byc standardy, mozna puscic wodze fantazji i robic np fronty do mebli dzieciecych w jakies wrozki czy gwiazdki. Albo oferowac uslugi frezowania czy grawerowania