Wpis z mikrobloga

Ej #bukmacherka co macie na Ligę Europejską? Myślę nad kartkami w meczu Besiktas vs Olimpiakos, kwestia awansu to nadal sprawa otwarta, gorący teren, Turasy i Grecy to typowe czajniki i wystarczy drobiazg, aby kogoś wyprowadzić z równowagi. O dziwo w pierwszym meczu były tylko dwie żółte, tutaj chyba będzie overowo. Linia < 5.5 po kursie 2,00-2,20 kusi. Myślę, ze pojawi się przynajmniej jedna sytuacja gdzie za jednym zamachem sędzia pokaże z 3 minimum. Co Wy o tym myslicie? Dalej jakoś pomysłu nie mam, Krasnodar ciężki teren i boje się stawiać tam cokolwiek, United słaby kurs i kit wie, czy zagrają minimalistycznie , albo dadzą Rostovi lekcje futbolu chociaż skłaniam się ku temu, aby dać że United strzeli w obu połowach ze względu na to, że sezon może im tylko uratować LE, w Premier League przyspawali się do 6 miejsca, konkurencja do miejsc w europejskich pucharach jest ogromna, w FA CUP ostatnio bęcki od Chelsea wiec może wykorzystają to, że triumf w LE da przepustkę do LM i to nie wstyd cieszyć się z jej wygranej.
  • 10
@kemba_kukuczkov
@puyol95 zdecydowałem się na takie typy:

1) Besiktas vs Olimpiakos over 5,5 żk (o tym pisałem wyżej ) kurs 2,20

2) United strzeli w obu połowach (o tym też pisałem wyżej) kurs 1,80

3) Krasnodar vs Celta Vigo over 2,5 gola kurs 2,00. Europejskie puchary w Rosji kojarzą nam się z ciężkimi meczami i małą liczbą bramek, intuicja mi podpowiada, że tu będzie inaczej, kwestia awansu to sprawa otwarta, obie w
@Trader888: ten Polansky to napewno dobry typ? kurs na jego zwycięstwo to już 1,72. Jest wyżej w rankingu, wygrał z tym Alliasime w 2016 ale ostatnio lepszą formę ma ten Alliasime, nie wiem co myśleć... tenis to jednak trzeba trochę ogarniać aby typować
@kemba_kukuczkov jeśli chodzi o kartki pisałem o tym wyżej dlaczego tak daje. Tenis ogarniam, ale wtopy też zaliczam, co do formy niby lepszej Allisime to trzeba patrzeć na to z kim grał on, a z kim Polansky, de facto ten pierwszy grał z anonimami, a ten drugi z solidnymi średniakami.