Wpis z mikrobloga

Hej @Yanosikpl, nie planujecie czasem kiedyś zrobienia odświeżenia interfejsu aplikacji oraz mapy? Szczerze mówiąc to robiłem kilka podejść do Waszej appki ale za każdym razem ją porzucałem gdy tylko musiałem spojrzeć na ekran. Zainstalowałem Waze i pomimo tego, że ma znacznie mniejszą bazę użytkowników to mam zamiar jej używać ponieważ jest zdecydowanie bardziej przyjazna i przyjemna w użytkowaniu.


#yanosik #waze
  • 15
@blackmesa: no tak ale z reguły takie appki się odpala na długą trasę a nie na krótkie przejażdżki. Teraz stosuję metodę, że na miasto appka a na trasę appka + CB radio

No i chociaż mam dobrą nawigację wbudowaną w aucie to jednak korków nie pokaże :/
@tejotte: mnie np. jak wracam z pracy pokazuje różnego dnia inną trasę, w zależności od natezenia ruchu. krótsza- w szczucie powrotó się korkuje, wtedy puszcza dłuższą (kilometrowo) i na czasie jest oszczędność
Dla mnie Waze jest właśnie nieprzyjemny w użyciu aż oczy bolą ... () Yanosik ma własnie przyjazny dla oka layout i dostosowuje się do pory dnia ... w sumie co ci takiego tam przeszkadza ??
@tejotte: @murarz13: @mariuszjan: @blackmesa: @Janusz_z_Galilei: Tak, zmieniamy - planujemy wdrożenie, na koniec kwietnia, początek maja - liczę na to, że nowy interfejs przypadnie Wam do gustu.

Co do reklam to są one konieczne i uważam, że nadal mało inwazyjne. Mają swoje miejsce w interfejsie, nie zasłaniają, nie wyskakują, nie krzyczą... Filtrujemy firmy które chcą się reklamować, jak również same kreacje.