Wpis z mikrobloga

@Primusek: on miał często wahania wagi i formy, wiadomo, nie od razu będzie w formie jak z Kliczką ( gdzie tez nie wyglądał na Adonisa) ale jak serio chce wrócic bo kasa na k--s sie kończy, to spokojnie do końca roku zawalczy i pewnie spokojnie wygra. Fajnie jakby ze Szpilką zawalczył albo z Izu na początek powrotu. Mówi sie o powrocie już w maju, ale nie sądzę aby doszedł do
  • Odpowiedz
@Obserwator_z_ramienia_ONZ: Jeśli Izu by wyciągnął wnioski i jeszcze zrobił progress to by Furego mógłby wypykać, a nawet stłuc. Ja nie wiem, czy by chciał podjąć takie ryzyko.
Brazil co prawda wygrał, ale miał bułkę zamiast twarzy. A Fury jest jeszcze wolniejszy.

  • Odpowiedz
@Primusek: to fakt, pod tym względem, że Izu jest szybki i ma mocny cios, może mieć kłopot z doborem przeciwnika. Ciekawe tylko czy da rade zrobic kondycje na walki 10-12 rundowe, bo bic sie na krótkim dystansie z jakimiś nołnejmami w Nowej Zelandii to co innego, niż dobra kondycja na 10 rund w stanach. Teraz miał mało czasu na przygotowania i widac było, że kondycja siadła momentalnie. Jakis potencjał ma
  • Odpowiedz
@powietkiin: Po drugie mam wrażenie, że ty chyba nie czytasz ze zrozumieniem, albo przeczytałeś fragment i od razu zabulgotałeś. Przeciez @Obserwator_z_ramienia_ONZ powiedział o 3 miesiącach. I w tym kontekście dyskutowaliśmy. No wybacz, ale dla mnie okazałeś się tylko furiatem, któremu język wyprzedza myśl przynajmniej o 10 obrotów Ziemi.
  • Odpowiedz
@Primusek: tacy ludzie rodzą się raz na x lat, gość waży po 140kg zrzuca wszystko parę tygodni przed walkami i przy takich gabarytach zachowuje niesamowita szybkosc. Tak jest smokiem jak mike Tyson :)
  • Odpowiedz