Wpis z mikrobloga

Jako iż już wiadomo, że sernik bez rodzynek jest tym jedynym i właściwym, czas wypowiedzieć się na temat kanapek z nutellą.
Wyobraźcie sobie, że są takie wariaty co jedzą nutellę z masłem (ʘ_ʘ). Ja osobiście #bojowkanutellibezmasla a jak z wami jest ?

mikomaz - Jako iż już wiadomo, że sernik bez rodzynek jest tym jedynym i właściwym, c...

źródło: comment_QYGkGTOsipPnUIKN4VW61tP5c6hs0F4w.jpg

Pobierz

nutella :

  • bez masła 60.6% (384)
  • z masłem 39.4% (250)

Oddanych głosów: 634

  • 47
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@nicari: gdzie jest to masło orzechowe za 4,50? Bo takie normalne, w słoiczku 350g, to najtaniej w Kauflandzie (jak się uda trafić, to nawet 7,99), a normalnie to wszędzie tak w okolicach dychy.
  • Odpowiedz
@haes82: Po prostu nie kupują w marketach. Np. mój znajomy pije yerba mate i kupuje za 30zł pól kilo (paczkowane), kiedy w marketach za taką cenę masz 100g
  • Odpowiedz
  • 1
@haes82 mam swoje dojścia :p szukaj naturaveny, ja kupuje lokalnie. Mają w plastikowych pojemnikach

@ElDoKaNaWoLnO w auchandirect nutella 600g za 15,48, ja mam maslo 510g za 4,5 (lub nieco droższe jesli jakies smakowe z miodem czy kakao np)
  • Odpowiedz
  • 0
@haes82
@ElDoKaNaWoLnO
Nie żebym robiła reklame naturavenie aaale to najlepsze masło jakie jadlam - bez dodatków i czuc orzechami. Kiedyś numerem jeden byla dla mnie primavika, ale oni solą lub dodają cukru dodatkowo a samo masło nie jest aż toa orzechowe.
A z naturaveny smakuje jal domowej roboty masło orzechowe :3
  • Odpowiedz
@nicari: co co co, co tak tanio ? dzieki az sie kiedys wybiore i kupie to z miodem ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale ze pol kilo za piątaka to az dziwne ( ͡° ͜ʖ ͡°) ja kiedys w lidlu widzialem za 9 złotych 800 gramow
  • Odpowiedz