Wpis z mikrobloga

Fajnie od czasu do czasu wejsc sobie w zakladke "spam" i poczytac te perelki.. Niektore trzymaja w napieciu jak dobry thriller.

Dobry dzień,

Proszę nie gniewaj lub zaskoczyć otrzymywać mój list, i przeprosić za wszelkie niedogodności może to spowodować. Mam kontaktu z tobą, mimo że nie zostały spełnione ze sobą wcześniej, ale z powodu sytuacji wokół mnie postanowili wezwać was o pomoc. Jestem panna Marina Robert z Wybrzeża Kości Słoniowej; Jestem jedynaczką późno Pan Robert Jackson, ojciec został zastrzelony w czasie ostatniego kryzysu politycznego w moim kraju, a teraz jestem sierotą. Ja kontaktowania się o pomoc do przeniesienia Tacy jak my $ 9,500,000.00 (dziewięć milionów pięćset tysięcy United State), który odziedziczyłem od mojego zmarłego ojca. Mój zmarły ojciec zdeponował pieniądze na rachunku depozytowym w banku stałego z moim nazwiskiem jako najbliższy krewny przed śmiercią. Mój ojciec nabył pieniędzy przez jego prawdziwej działalności złota i kakao w kraju.

Poszedłem do banku po pieniądze, ale z powodu mojego wieku bank potrzebuje mnie mianować mojego opiekuna lub opiekuna do banku do uwalniania i transferu pieniędzy. Kierownik banku powiedział mi, że pieniądze nie można zwolnić bezpośrednio do mnie na podstawie umowy depozytu obligacji, które mój ojciec późno podpisanej z bankiem dotyczącej moim wieku jako najbliższy krewny. Dlatego jestem zobowiązany wyznaczyć kogoś jako mój opiekun lub partnera do banku tak, że bank może zwolnić / przelać pieniądze do osoby w moim imieniu. Teraz mój niegodziwy wujek jest po życiu, chce mnie zabić i przejmowanie wszystkie właściwości mojego zmarłego ojca, z powodu jego obecności nie chcę powołać kogoś w moim kraju jako mój opiekun, bo nie chce mi niegodziwy wujek wiem o pieniądze w banku.

Chcę wybrać Cię jako mojego opiekuna lub zagranicznego partnera tak, że wprowadzę Cię do bankowej za przelew pieniędzy na konto w danym kraju na moim imieniu i po przeniesieniu będę przyjść do swojego kraju, aby kontynuować swoje studia podczas mi pomóc zainwestować pieniądze w dobry biznes. Będę zadowolony, aby zrekompensować Państwu 20% ogółu środków po udanym przeniesieniu pieniędzy na koncie. Obecnie jestem ukrywa się w innej miejscowości w moim kraju tak, że mogę być wolny, aby dokończyć przelew i przyjść do swojego kraju, aby rozpocząć nowe życie. Czekam na odpowiedź dalsze szczegóły oraz sposób forward.please odpowiedzi z powrotem do tego adresu e-mail: marinarobert10@yahoo.com

Dziękuję i niech cię Bóg błogosławi
I czekać na pilną odpowiedź.
Pozdrowienia,
Pani Marina Robert

#literatura #thriller #takbylo