Wpis z mikrobloga

@mishek: Niestety, większość ludzi wydaje mi się zna tylko 2 kolory czarny i biały, "raz gram czarnymi a jak przegram to zagram białymi" tak to widzę. #!$%@?, że kiedyś #!$%@? teraz jest to nasz bohater. #!$%@? jedni lepsi od drugich. "Jak po PiSie będzie źle to się odwrócimy" tylko do jasnej #!$%@? czemu tak się poniżać i wracać tam skąd się uciekło. MASAKRA. "OOO jesteś za PiSdem bo popierasz to
  • Odpowiedz
  • 2
@MistrzDecepcji Za to ty czym się kierujesz? Obecną propagandą PO? Mam ci tu tłumaczyć jak to np. wyrolowali czeską firmę robiąca wiadukty żeby szybciej zrobić drogi na euro, zaś później dowalili im gigantyczne kary? Mam pisać o Amber gold które można było stłumić w zarodku? Czemu mam się tu wysilać? Bo nie umiesz sobie wygooglować? Bo jeśli łykasz każdy szajs jaki ci media rzucą, to myślisz że inni też?
  • Odpowiedz
@mishek: Masz się wysilać, bo przykłady, które podajesz są wątpliwe.

Amber Gold było możliwe dzięki zaniechaniom ze strony instytucji publicznych (prokuratura, UOKiK, ABW, CBŚ, banki). Można podejrzewać, że Tusk też sekretnie zgarniał procent z piramidy, ale nie ma ku temu żadnych dowodów.

Kara dla Metrostav była za korek na Wisłostradzie z powodu frezowania nawierzchni ulicy. Takie kary są regulowane w umowie z firmą, rząd nie może nałożyć kary, kiedy mu się
  • Odpowiedz