Wpis z mikrobloga

naszła mnie #tegarozkmina

ludzie mają różne wizje jak będzie wyglądać #koniecswiata

naszła mnie wizja na papierosie po zobaczeniu tego posta ( @lupaczkokosow wychowaj jak swoje )

wyobraźcie sobie wirus który nie zabija, nie daje żadnych objaw ale powoduje bezpłodność u ludzi.

normalnie kraje mają rozpisane plany działania co robić w wypadku epidemii. ale tu sytuacja jest inna. wirus by się rozprzestrzeniał miesiącami zanim ludzie by się zorientowali że coś jest nie tak. pandemia by się bez problemu rozprzestrzeniła po całym świecie.

ostatni ludzie na ziemi byliby dzisiejszymi noworodkami, pod koniec swoich dni by widzieli tylko dziadków ze swojego rocznika wokół siebie i dosłownie ostatni ludzie by się zastanawiali "czy to ja jestem ten ostatni?"

#pandemia #wirus #postapokalipsa #apokalipsa
KwadratowyPomidor2 - naszła mnie #tegarozkmina

ludzie mają różne wizje jak będzie ...

źródło: comment_Vj5AiRxXg2KCEvzWPwIoUIgHqvoMHC8D.jpg

Pobierz
  • 42
@KwadratowyPomidor2: O #!$%@?. To skumaj to. Rozkminiałem ostatnio problem przeludnienia. Stwierdziłem że mam taką moc umysłu i relację z rzeczywistością że jestem w stanie stworzyć siłą umysłu wirusa który będzie powodował bezpłodność, ale zarazi się nią tylko część (większa) ludzi. Machnąłem ręką i powiedziałem na głos "abrakadabra" wyobrażając sobie jak ekosystem reaguje na moje zaklęcie. Poczułem że gdzieś tam powstał. Teraz ty kilka dni później piszesz ten post. Przysięgam że to