Wpis z mikrobloga

Czy #nintendoswitch faktycznie dostarczy rozrywki osobie dorosłej?
Pytam z ciekawości, bo i tak kupować nie będę ale nie mogę sobie wyobrazić siebie grającego w bajkową Zeldę. Pewnie żyję jakimiś stereotypami, bo takie Mario to była gra dzieciństwa i nadalbym w to popykał, ale jakoś ciągle w głowie mi siedzi równanie - Nintendo = dzieci.

Czy ta Zelda to faktycznie taki fenomen i da tyle rozrywki co przykładowo Tomb Raider bądź inna przygodówka na PS4/XOne osobie, która ma ponad 20 lat?

#nintendo #nintendoswitch #consolepeasants
  • 21
@onionhero: Jak chcesz pograć w zeldę to poczekaj z miesiąc może z dwa i będziesz mieć na PC ( ͡° ͜ʖ ͡°)
http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=102885

Ja mam stare wii i średnio mi się podoba, ale to raczej głównie przez #!$%@?ą grafikę(nie styl, chodzi mi o jej jakość) i sterowanie, nie mam takiego gamepada i muszę używać tych #!$%@? wiimotów i ruchu, ręka boli od samego chodzenia po menu.

zresztą
@Clefairy: ech - jak TVN - przeczytasz coś, dodasz pół od siebie i narzucisz mi coś czego nie powiedziałem. Dorosły - osobnik, który już nie rośnie, ciało finalnie ukształtowane - w świetle prawa, osoba po 18 roku życia. Dojrzały - ukształtowany emocjonalnie oraz psychicznie, osobnik doświadczony. Serio chcesz jeszcze więcej różnic? Za dorosłego się uważam, za dojrzałego nie.
@onionhero: przenośna konsola to idealny wybór, gdy się nie ma telewizora i jest się studentem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@sunsu-sun: patrząc na rozwiniętą fizykę to jednak z tym miesiące czy dwoma bym nie przesadzał, choć twórca emu ma dobrą motywację po ostatnich wpłatach ( ͡° ͜ʖ ͡°), emulator jest bardzo zaawansowany, no i niewiele poza Zeldą ma tytułów do optymalizacji.

Konsola do
@onionhero: Nintendo dostarcza dobre i co najważniejsze ponadczasowe gry. Styl graficzny ich gier niestety od lat kojarzy się z dziecinnością ale przez to te gry bardzo słabo się starzeją. Zelda wind walker na gamecube nadal wygląda bardzo dobrze (rok wydania 2002) a po podciągnięciu rozdzielczości w wersji na wii u (czy na emulatorze z teksturami HD) jeszcze lepiej.