Wpis z mikrobloga

Żeby się tutaj nie powtarzać (jak i w kilku miejscach) napisałem krótką notkę nt. zawodów na stronę Festiwalu Biegowego. Jak ktoś jest zainteresowany to zapraszam tutaj.

Dzień po biegu zrobiliśmy jeszcze dyszkę na biegówkach w Jakuszycach, bo nie mogłem sobie odmówić spróbowania tych legendarnych tras biegowych. Wczoraj dodatkowo kilka km na rolkach i teraz pora zrobić z 2-3 dni całkowitego odpoczynku, bo jednak czuję prawą stopę.

Jeszcze raz dzięki za śledzenie i miłe słowa. Do tej pory śmiejemy się z "człowieka w wieku 17-37 lat" - doskonale określa to moją osobę ;) Tak przy okazji - lat mam 32, także sam nie wiem czy się cieszyć, że wyglądam młodo czy nie :D
AvantaR - Żeby się tutaj nie powtarzać (jak i w kilku miejscach) napisałem krótką not...

źródło: comment_Kos7K8dtMTFgIziuwKSjafAYcSMKeyNm.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@zikomdc: Dlaczego stresik? Bo byłem średnio przygotowany, nie wiedziałem jakie czekają mnie warunki na górze i czy nie mam za cienkich ciuchów (okazało się, że mogłem w ogóle dodatkowych ciuchów nie wkładać bo było mi ciepło), do tego 2 dni przed zawodami otłukłem sobie stopę. No i takie prozaiczne rzeczy typu - czy rano w kiblu zostawię wszystko co mam zostawić czy będę musiał w krzaki skakać itd. Zawsze mam
  • Odpowiedz
@AvantaR: mi ostatnio jakiś ziomeczek przy barze, z którym piłem (stawiał kamikadze więc jak mógłbym odmówić :p) dawał 23 lata. XD

  • Odpowiedz
@ManTaQue: Z tego co widziałem track cały czas był aktualny. Miałem czerwony kolor - Krzysztof Szala. Pod Śnieżką miałem dłuższy postój bo był tam punkt odżywczy z ciepłym żarciem, zmieniłem skarpety itd. :)
  • Odpowiedz
Powodzenia Mirku na śliskiej trasie, równego oddechu i zmieniaj przepocone skarpetki ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Pedzel8: Dzięki. Na szczęście dosypało świeżego i Śnieżka nie była tak śliska jak kilka dni wcześniej. A skarpetki przemoczone zmieniłem w Domu Śląskim ( ͡° ͜ʖ ͡°) Niestety, jakieś 15 kilometrów przed metą wpadłem jedną nogą do potoku i tak :P
  • Odpowiedz
@AvantaR: jakie miałeś buty, tak przy okazji? Coś specjalnego trailowego? I w ogóle ile km było na tym ultra, ile przewyższeń itp? Po czasie widzę że raczej niemało :)
  • Odpowiedz