Wpis z mikrobloga

@xthreesixzero: Mirasy z #motocykle, ojciec robi powrót na dwa kółka. Non stop katuje te serwisy ogłoszeniowe, ale dosyć późno się obudził.
Poszukiwany motocykl szosowo-turystyczny/naked, pojemność tak 600cm, cena ~5000. Głównie nastawiony na bandita i ZR750, ale inne propozycje mile widziane. Może macie jakiegoś znajomka co chce sprzedać lub sami sprzedajecie.
Ktoś miał do czynienia z dealerem "moto-garaż" z Inowrocławia? Nie przekonuje mnie handlarz, ale ojciec dojrzał i chce jechać obejrzeć tego bandziora: https://www.otomoto.pl/oferta/suzuki-bandit-600-bandit-gsf-n-doinwestowany-ID6ytlur.html#xtor=SEC-8
  • 9
@xthreesixzero: może niech do tych dwóch dorzucić jeszcze fzs 600 też dobry motot
Szukaj też na forach poświęconych danym markom, można tam znaleźć sztuki których nie ma na serwisach. I na grupach fejsbukowych typu sprzedam motocykl
@Stitch: No jak gdzie? W pracy gurwa! ( )

Ogólnie FZS na razie musi poczekać...chyba, że mam nie przyjeżdżać na motomirko ( ͡° ʖ̯ ͡°). Jako, że nie było chętnych, władowałem w niego przez zimę kolejny mały worek pieniędzy z założeniem przejeżdżenia jeszcze sezonu-dwóch i dozbierania kasy do nowego GSX-S1000F (ʘʘ)

A co do dokładania, w obecnym stanie