Wpis z mikrobloga

@Wergiliusz: Właściwie, to nie. Byłem już pogodzony z końcem przygody w LM. Choć z drugiej strony pamiętam mocno krzywdzące decyzje sędziów przeciw Barcelonie. Pamiętam również kontrowersje takie jak wczoraj. W każdym cywilizowanym sporcie, w którym wchodzą w grę ogromne pieniądze są powtórki wideo, hawk eye w tenisie, ba! nawet w NBA jest więcej sędziów na małym parkiecie, niż w piłce nożnej na murawie ok. 100x40 metrów. Dopóki nie wprowadzi się właściwych
@Wergiliusz: wstydu przed sobą, bo robisz z siebie publicznie idiotę. xD nie wiesz co to jest spalony, nie umiesz ocenić czy był faul czy nie, jesteś gorszy niż baba pytająca dla żartu, dziesiąty raz w czasie meczu: "którzy to nasi". xD 3/10 bo odpisałem dwa razy.
@InspektorDupa: Sądząc po twoim stylu pisania to oglądasz pilke mniej więcej od 2010 roku bo wczesniej mówiłeś na telewizor "bubu", wiec daruj sobie. Ja rozumiem ze przy pierwszym karnym można sie spierać, ale żeby bronić decyzji sędziego przy drugim to trzeba być psychofanem
Lol, dwa karne już były tutaj, ale spalonego widzę pierwszy raz. Ogólnie beka z tej manipulacji jaka tu się odbywa, każdy z bólem dupy pisze o dwóch karnych a pod znaleziskiem same powielane gify z symulki Suareza, bo tą Neymara jakoś tak głupio wstawiać skoro widać, że był faul (a jak już to w zwolnionym tempie, żeby móc powiedzieć, że powinien zareagować, kit z tym, ze koleś wyłożył się szczupakiem metr przed