Wpis z mikrobloga

Trochę mi szkoda PSG. Władowali masę hajsu w drużynę, a zostali #!$%@? w sporcie, w którym od circa 2010 już powinny być wideopowtórki. Nie wiem dlaczego nadal największe kluby godzą się na takie sytuacje.
#mecz
  • 28
@ona_czuje_we_mnie_PINIADZ: @paqo: ostatnia bramka nie było spalonego? Oglądałem w pubie, nie widziałem dokładnie ale na powtórkach wydawało się jednoznaczne, że liniowy powinien odgwizdać. Może się mylę i nie było, ale nawet jeśli to karny podyktowany gdzie zawodnik atakujący wbiega w leżącego zawodnika to typowe drukarstwo. Żeby nie było. Nie kibicuję żadnemu zespołowi zagranicznemu. Ale czemu do #!$%@? nędzy w XXIw. sędziowie nie korzystają z powtórek? To tylko FIFA/UEFA wie
@appylan: 1. jak można napisać że KARNY WYPACZYŁ MECZ przegrany 1:6? żeby to był jeszcze ostatni gol, żeby sędzia nie miał prawa tam gwizdnąć - a jak najbardziej miał prawo. mecz wypaczyła tragikomiczna postawa obrony PSG od pierwszej minuty.
2. tak, jest w tej samej kategorii co City - kategorii sztucznych tworów napompowanych przez nieskończoną ilość pieniędzy, na trupie podupadłych tradycji klubów, które przejęli dla zabawy szejkowie. Real i Barcelona to
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: Ale obi stracili 6 bramek! Powiedz mi jak można dopuścić to takiej sytuacji i psioczyć na sędziego? Widziałeś jak Auier krył Roberto przy ostatnim golu? Nawet kroku nie zrobił od momentu dośrodkowania po wyjęcie piłki z siatki. Jakby go ktoś tam wkręcił.
Sami się zeszmacili na własne życzenie. Pomyłek sędziowskich jest na pęczki. Także przeciw Barcelonie. Chociażby ostatnio nie uznana prawidłowo zdobyta bramka z Betisem.
Gdzie byli wtedy Ci wszyscy
@InspektorDupa: 1. na wynik składa się pierwszy, drugi, trzeci, czwarty, piąty, szósty i siódmy gol. Każdy powinien być prawidłowy, żeby mecz nie był wypaczony.
2. Na #!$%@? mi piszesz o jakiejś strukturze własnościowej? Tematem była rozrzutność, psucie rynku, w domyśle transferowego, czyli mam racje.
@appylan: 1. serio? wobec tego jakim wypaczeniem jest nieuznanie prawidłowej bramki przy wyniku 4:0? nazwiesz wtedy mecz wypaczonym? chcesz być taki dokładny, to chociaż powiedz "dwumecz". Juventus w zeszłym sezonie odpadł z LM z Bayernem mimo całkowicie przemilczanego faktu Moraty strzelającego absolutnie prawidłową bramkę w Monachium na 3:0 dla Juve, której sędzia nie uznał bo nie zauważył Lahma łamiącego linię spalonego o jakieś 10 metrów. xD ale o tym nikt już