Wpis z mikrobloga

Trochę mi szkoda PSG. Władowali masę hajsu w drużynę, a zostali #!$%@? w sporcie, w którym od circa 2010 już powinny być wideopowtórki. Nie wiem dlaczego nadal największe kluby godzą się na takie sytuacje.
#mecz
  • 28
  • Odpowiedz
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: nie zgadzam się i tyle - dla mnie obrońca runął jak długi pod nogi Neymara. można mówić, że Neymar szukał kontaktu, ale to nie zmienia faktu, że kontakt był, a piłka minęła już obrońcę, ten nie kontrolował sytuacji i nie miał szans na skuteczną interwencję. karny 100%.
  • Odpowiedz
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: Ehh szkoda mi juz klawiatury na tłumaczenie. Pewnie Neymar miał go grzecznie ominąć bo obrońcy akurat zachciało się poślizgnąć i położyć kłodę w polu karnym o długości 2-3 metrów. Niech się wszyscy położą wokół pola karnego i leżą cały mecz.
Idąc Twoim tokiem myślenia obrońca chcąc być fair mógł się w kłębek zwinąć widząc, że nic do gry nie wniesie. A jednak wyciągał się jak długi by mimo potknięcia
  • Odpowiedz
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: Ale nie musiał unikać kontaktu bo to nie koncert uprzejmości tylko gra. A w polu karnym nikt nie ma prawa w niego wjechać. Nie ważne czy przypadkiem czy celowo. Zrozum to wreszcie i się pogódź.
O ile w drugim karnym kontrowersji jest tyle, że nie chciałoby mi się o niego kłócić tak pierwszy jest oczywisty.
Obrońca wykazał się zbyt mała zwinnością po podaniu. Wywrócił się wjechał pod nogi rywala
  • Odpowiedz