Wpis z mikrobloga

@designr: Dane kontaktowe są u góry. Dużo opinii słyszałam, że cv na stanowisko grafika ma być bardzoooo kreatywne i wiele przewinęło się np takich życiorysów
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/76/0c/76/760c76ba1702793d354dd3e065ce22f6.jpg
Jak patrzą na tego typu rzeczy?

Co do listu. To raczej polecałbyś pisanie go w tonie czysto formalnych czy jednak można sobie pozwolić na nieco lżejszy tekst? (stanowisko staż/praktyki grafik)

@MieszamKaweOlowkiem: Nie robiłam go z szablonu

@pstryczek_elektryczek: Luzik
@Magnesowa_: Bardzo kreatywne, to pojecie względne. To co pokazałaś w linku ma więcej efektów PS niż aktualnej i czytelnej treści. Portfolio ma być kreatywne, CV ma być użyteczne. Nie znaczy to też, że CV musi być w stylu korporacyjnym. Możesz bawić się kompozycją, estetyką, typografią. Jeśli drukujesz CV to możesz sięgnąć po różne rodzaje uszlachetnień. Tak jak wspomniałem wcześniej, ja do swojego CV podszedłem raczej jak do projektu UX. Ma być
@pstryczek_elektryczek: Z Internetu ;) Czemu pytasz?

@ssoe: Nexter? W liście o tym, że piszę w związku z naszym ostatnim spotkaniem, o tym dlaczego ja, że mój cel zawodowy jest spójny z działalnością firmy, o pasji, o tym nad jakimi konkretnymi projektami do tej pory pracowałam (ale akurat to myślę przerzucić jakoś do cv), czego mnie to nauczyło i jak to może się przełożyć na pracę w ich firmie i... takie