Wpis z mikrobloga

@Quietor o gościu po ostatnim wpisie to mam nadzieję, że szybko tego mojego powiadomienia nie odczytasz ^^ powodzenia xd
@Eyescream jak zobaczyłam ten obrazek z dolanem to prychłam :3 wincyj lolcontentu i miłych nocek z wykopem
@miscyfion sportowy świr mam nadzieję, że nie tylko na papierze. Analiza wiadomości 10/10 xD a, i avatar dobry :3
@kitz Eee, fajne rapsy ^^ będę miała co dziś sobie słuchać, mam nadzieję, że jakaś fajna dziewczyna się nawinie i robota za granicą się znajdzie. Powodzenia w realizacji planów
@aloszkaniechbedzie ołbejbe () taka świetna laska, mam nadzieję, że jeszcze raz się spotkamy i to niedługo, żeby na spokojnie coś wypić nad Wisłą
@prthvi awww, jakoś mi cieplej na serduszku jak
@zjedz_goffra o koleżanko, aż suba dałam. Bardzo ładne rysunki i wincyj tego :3 powodzenia w układaniu sobie życia w uk, gofry zawsze na propsie
@avalid yeeeey, zajebisty tatuaż () a z tej ruskiej swastyki to sobie prychłam pod nosem, fajny profil :3
@pyrazlasu najbardziej poznański profil na wykopie ʕʔ 100% pyry w pyrze, wydajesz się być taką spoko laseczką :3