Wpis z mikrobloga

@nadrat24 mam nadzieję, że spotkasz na swojej drodze więcej czarnych blach i znajdziesz dla siebie odpowiednio interesujące filmy do obejrzenia
@killspoderman piękny głos, r00hałabym, nadajesz się do tej roboty powodzenia :3
@niente moja czołówka ulubionych mirków, ale nigdy nie rozmawialiśmy, humorek wysokich lotów i dobry skill w kalambursonach
  • Odpowiedz
@archeonius dziękuję za suba i mam nadzieję, że częściej się pod tagiem będziemy spotykać, chociaż ja sporadycznie na nocnych jestem :3
@Raigon bardzo fajny avatar, ale więcej sympatii dla atencjuszek z tagu, takie złe nie są. Powodzenia pod tagiem
@JakisGlupiKon oj, mam nadzieję, że sprawy prywatne się rozwiążą i hajs się będzie zgadzał i będzie fajnie ^^ więcej spotkań ze śląskimi mirkami
  • Odpowiedz
@nova24 tu to widzę, że wygryw :3 dziewczyna jest weź ja wyciągnij w te gry to będzie przyjemniej na konsoli śmigać we dwoje
@MajkiGee o witam :3 wszystkie atuty cumplu masz, by być wygrywem na 100%, oby wszystko się wiodło i z różowa też, powodzenia, trzymam kciuki
@nastruj kuuurde, kcbm Nastrujek, świetny koleś z ciebie, humorek super i pogadać zawsze można, <3 od ajspiciora
  • Odpowiedz
@chanoja poważny pan, ale lekko niepoważny i dobrze ^^ fajnych widoków jak te u pań z jpg, ale irl i miłych zabaw z synem, wszystkiego dobrego :3
@amp ehhhh ( ͡° ʖ̯ ͡°) no najfajniejszy Benek wysłany na PW, często prycham jak czytam posty, a filmik z michauem rapującym to szacun (ʘʘ)
@dolores007 ah, pierwsza mirabelka ʕʔ
  • Odpowiedz
@BLXC4_MXSS zieloneczko obys nie wylapała platynki i powodzenia w mirkowej dżungli. Pamiętaj, tylko mirko(òóˇ)
@donedslon robaczku, fajna z ciebie dziewczyna i wesoła i do żartów :3 nie dawaj się tym bobom jak dokuczają, jakby co to wołaj to ich pogonię, buziaki
@quicksilver aloha druhu, lubię jak wpadasz na tag. Taki dobry duszek :3 szanuję za hobby, sukcesów
  • Odpowiedz
@19Karol90 widzę, że rowerowy mirek. W zdrowym ciele zdrowy duch, propsuję :3 jak najwięcej kilometrów i co najważniejsze, bezpiecznie
@Wudwaka legenda wykopu i głównej, miejsca w czołówce i jak najwięcej wykopów i mało zakopów, no i get a life ^^
@Jazzyeah aby Dżezi, darzę takim uczuciem, że hoho mój bracie <3 jesteś taki superaśny
  • Odpowiedz