Wpis z mikrobloga

Witam, wraz z serwisiem Liquipedia będzie mi dane współtworzyć artykuł o historii polskiej sceny Counter-Strike, poszukuję osób, które posiadają jakiekolwiek materiały/zdjęcia/linki/ciekawostki na temat czasów SPECNAZ, arcy, specsteru i początków PGSu. Trzeba spisać tę historię póki linki jeszcze trybią. Pozdrawiam i dzięki za pomoc z góry :)
#csgo #counterstrike #cs16 #virtuspro
k.....z - Witam, wraz z serwisiem Liquipedia będzie mi dane współtworzyć artykuł o hi...

źródło: comment_AMKwAPfEE6rl5iz8q0HsrRjn6KD4bW8I.jpg

Pobierz
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jako ciekawostka dorzucę od siebie niesłusznego bana dla Pashy i dodanie do blacklisty na podstawie analizy dema - było to chwilowe ale gownoburza spora i troche na wtedy uznawany był za haxa.
Oraz słuszny ban za Kubena w ESL ktory latal odpalony wraz ze swoim mixem. Kuben wyraził przyznał sie, skruchę i kara została skrócona.
  • Odpowiedz
@kitz: Mam trochę exclusive'ów, w latach 2003-2005 grałem w Fx, Pentagram.2S (druga drużyna) i prawie wszystkich ze starej gwardii znam osobiście, zarówno z pierwszego jak i drugiego składu. Odezwij się. Na "dowód" pamiątkowe zdjęcie z meczu Nations Cup V, z meczu chyba przeciwko Danii, który był rozgrywany z Areny w Krakowie. Ciekawe, czy ktoś poznaje ekipę. :)
wyzga - @kitz: Mam trochę exclusive'ów, w latach 2003-2005 grałem w Fx, Pentagram.2S ...

źródło: comment_kiuK8xvVQUjuGs0wboyl5qZYKeRfafKW.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@kitz: Jak napiszecie artykuł dacie jakoś znać? Fajnie by było poczytać i przypomnieć sobie niektóre rzeczy, jak jeszcze człowiek interesował się CS :)
  • Odpowiedz
@krav: chcialbym - ale sama Liquipedia nie wyrabia z powodu zbyt małej liczby contributorów i pieniędzy a co dopiero polska wersja gdy w tym kraju nie ma osób które ową historią by się interesowały :/ pozostają mi artykuły ale od dawna pracuje jako freelancer bo w Polsce nikt za to nie chcę placic.
@eremsc: pewnie :) raczej nie pominiesz ale bede wołał ludzi z tego tematu.
@wyzga
  • Odpowiedz
  • 0
@kitz To się okaże, bo teraz ciężko mi nawet z nickami niektórych. Na pewno pomogą jakieś kluczowe wydarzenia, które pewnie masz opracowane. Interesują Cię tylko osoby z kręgu Arcy, SPECNAZ? Sporo ciekawych historii pamiętam dobrze, np. case meczu Reprezentacji Polski, podczas którego to na TeamSpeaku była ostra dyskusja pod tytułem: jeden z naszych jedzie na WH bez opamiętania.
  • Odpowiedz