Wpis z mikrobloga

Witam, wraz z serwisiem Liquipedia będzie mi dane współtworzyć artykuł o historii polskiej sceny Counter-Strike, poszukuję osób, które posiadają jakiekolwiek materiały/zdjęcia/linki/ciekawostki na temat czasów SPECNAZ, arcy, specsteru i początków PGSu. Trzeba spisać tę historię póki linki jeszcze trybią. Pozdrawiam i dzięki za pomoc z góry :)
#csgo #counterstrike #cs16 #virtuspro
Pobierz k.....z - Witam, wraz z serwisiem Liquipedia będzie mi dane współtworzyć artykuł o hi...
źródło: comment_AMKwAPfEE6rl5iz8q0HsrRjn6KD4bW8I.jpg
  • 43
@GeneralX: te artykuły to akurat podstawa ale dzieki i tak :) mam ponad 300 linkow zebranych z lat 2001 - 2009

trafiaja sie takie kwiatki jak ten protest otwarty przez BOR (team TaZa) przeciwko SPECNAZ (team NEO) w 2001 gdy RedruM gral na zmienionych skinach :D http://board.fpp.pl/showthread.php?s=170b18b790d504134bfed96949123062&threadid=1743&perpage=30&pagenumber=1 wlasciwie linki ktore sa dostepne w sieci wszystkie juz przejrzalem / pozbieralem. Licze na prywatne kolekcje m.in. fotek, blogi, zapomniane stronki czy strony ktore
@GeneralX: mam mam :D nawet udalo mi sie wyciagnac match protest z tamtego czasu, oj jakby teraz scena wygladala inaczej gdyby kuben nie dostal UB. Dzieki wielkie za zawołanie, stare arty na forach FOMFNego to kopalnia beki.
@kitz: To były klasyki :P. Fajnie byłoby też gdybyś opisał dawne afery w których uczestniczył PGS. Jak to naprzykład przegrali turniej bo pewna drużyna grała na interpie 0.1 w wielkim finale a to dawało mocną przewagę.
@kitz: Sporo było tych afer, zresztą można byłoby urządzić jakiś tag i wrzucać to. Bo widać jakie kiedyś standardy były a teraz jakie są. Tak chodziło mi o SEC 2006.