Wpis z mikrobloga

@merengue: Stać mnie dzieciaczku ( )

Problem w tym, że ludzie wiecznie się napalają na gówno typu No Man's Sky, Nintento Switch, etc, wskakują na hype train. spuszczają się na wypok pe el, reddit.com jakie to będzie zajebiste, robią pre-ordery, a potem płacz i zgrzytanie zębów, że dostali syf.

Potem kolejne E3, kolejne targi, znowu coś podłapują, znowu robią pre-order i znowu się zawodzą. Pojąć tego
a potem płacz i zgrzytanie zębów, że dostali syf

@nienagannytroll: Z tego co widać, to u nas płaczą idioci, którzy nie mieli nawet konsoli w rękach. Każdy kto kupił Switcha raczej ma #!$%@? i po prostu gra.

tysiące innych konsol jest uszkodzona

To dobrze, że nie Switchy. xDD
W tych kompilacjach są wrzucane ciągle te same filmiki (a czasem nawet ten sam kilka razy), których jest kilkanaście. Powiedz mi gdzie i
@nienagannytroll: Każda konsola miała podczas premiery problemy. Te wasze #!$%@? się na siłe staje się nudne. Najlepsza beka z debili, którzy bronią PS4 i Xbox podczas pisania ze #!$%@? od tagu #pcmasterrace po czym robią dokładnie to samo w stosunku do Nintendo. Są tak samo #!$%@?. Ci co będą chcieli grać w zajebiste gierki to i tak kupią Switcha, a Ci co spinają i szukają na siłę problemów i tak by
@ReY1990: @DyrektorInternetu: dlatego nie ma to jak komputer, kupujesz podzespoły, zawsze wszystko ładnie działa

a na konsoli to ciągłe kompromisy, tu system się kraszuje, tu piksele martwe, tam ekran porysowany ehh ciężki żywot
@merengue: Pomińmy fakt, że tysiące innych konsol jest uszkodzona, wadliwa, nie działa poprawnie, ponieważ Twoja działa i jesteś zadowolony. Genialna logika! ( ͡º ͜ʖ͡º)


@nienagannytroll: nie dosyć, że nikt nie wie, ile jest problemów, to geez, przy 99,9% urządzeń działających doskonale już mamy tysiące wadliwych przy dajmy na to dwumilionowym nakładzie na start konsoli. ;]

@Tomek_Tcz: nie rozumiem tego boli dupy o switcha, problem nie ma charakteru powszechnego, tysiące konsol przy milionach sprzedaży to dopuszczalny błąd tym bardziej ze i tak to sie kwalifikuje pod gwarancje/rękojmie (producent raczej nie dopuszcza martwych pixeli) wiec nie widzę problemu (#!$%@? sie ale nie robiłbym inby tylko wymienił konsole jak człowiek)

I tak, jak wyjdą jakieś gry to nosze sie z zamiarem kupna, zelda to must have, ale czekam na
@MKu8ar: a to sorry, zmieniam opinię strasznie słabe to ze strony nintendo. Mam nadzieje, że nie będę mial takich problemow, zamówiłem swoją konsolę xD W najgorszym wypadku po prostu odstąpię od umowy (zamawiałem przez internet)