Wpis z mikrobloga

@maschio94: czasem się zastanawiam czy ludzie wyszukują specjalnie studentów prawa? XD wpisz w instagram #matura2017 i zobacz ile ludzi się jara że chcą iść na medycynę, wszędzie książki z biologii, chemii, a tego jakoś nikt nie wypomina xd
@Crowlek: nikt nie wypomina, bo na razie czarnymi owcami są studenci prawa

skupienie się na #!$%@? do kilku różnych grup jednocześnie to zbyt duży wysiłek umysłowy dla niektórych
@Crowlek: no i zajebiście, niech mierzą wysoko, ale w tym przypadku to raczej dowartościowywanie swojego niskiego poczucia własnej wartości i przez takich ludzi ja się czuję nieswojo jak ktoś mi się pyta co studiuję, bo hehe student prawa, gardzę
@maschio94: instagram jest pamiętnikiem w postaci zdjec, ludzie dzielą się tam częścią swojego życia, w takim razie mają nawet nie pisnąć słowem że studiują prawo, bo zaraz ktoś ich na mirko wstawi i będzie się nabijać ze hehe student prawa się chwali i mysli ze jest super? No błagam, bez przesady xd
@Crowlek: nie odbieram nikomu tego, żeby się dzielić swoim życiem na instagramie, ale uwierz mi jest sporo ludzi, którzy serio myślą, że złapali Boga za nogi z tymi studiami, a mam porównanie, bo studiuję dwa kierunki i widzę podejście osób i tu i tu xd