Wpis z mikrobloga

Jak powiedzieć włascicielce u ktorej wynajmuje pkoj, ze chce mniej placic na rachunki, bo drugi współlokator przyprowadza sobie swoja zone i siedzą na mieszkaniu 2 albo czasem 3 tygodnie, a ja przeciesz musze placic za jej zużycie. Zeby chociaz oszczedzała, ale nie, leje tyle wody, ze mnie #!$%@? bierze. Wczesniej przyszedł duzy rachunek za wode, a dzisiaj rpzyszedl za prąd, Wlascicelka, gdzies poszła, ale mowila, ze jak rpzyjdzie, to bedziemy sie rozliczac. Do tego jeszcze dochodzi taka sprawa, ze od 10dni jest u niej jakas kolezanka z łodzi i za nią tez musze zapłacić. Jak to rowiazac?

#pytanie #studia #wynajem #mieszkanie
  • 45
@sonep: no nie wiem, robie zrzute z wspollokatorem
przyszlo rozliczenie za ogrzewanie, ktore u mnie jest zawsze wylaczenie, bo wole spac w niskiej temperaturze
to mu powiedzialem, zeby z siana wyskakiwal, bo nie bede placic za cos czego nie uzywam
@Limonene: Od początku roku akademickiego. Na początku przyjezdzal z nią na tydzien, potem wracali do lwowa przyjezdzal sam na tydzien, potem z nowu po nią. Teraz juz robi tak, ze 2 tygodnie razem tuataj i tydzien albo 2 tam. Zdarzalo sie tez, ze 3 tygodnie razem siedzieli
Jak powiedzieć włascicielce u ktorej wynajmuje pkoj, ze chce mniej placic na rachunki, bo drugi współlokator przyprowadza sobie swoja zone i siedzą na mieszkaniu 2 albo czasem 3 tygodnie, a ja przeciesz musze placic za jej zużycie.


@sonep: "Szanowna Pani Bożeno/Krystyno/Grażyno,

chce mniej placic na rachunki, bo drugi współlokator przyprowadza sobie swoja zone i siedzą na mieszkaniu 2 albo czasem 3 tygodnie, a ja przeciesz musze placic za jej zużycie."