Wpis z mikrobloga

via Android
  • 117
@husky83
@Activnoiz plan wycofania tabletek 72h po, koniec z dofinansowaniem do invitro, zmniejszenie wydatkow na oddziały noworodkowe, zmiana nakazów dla szpitali dot.znieczuleń na jedynie SUGESTIE (czytaj: pewnie za wszystko będą chcieli ściągać $$$)
  • Odpowiedz
@Valarin: hmm.. no to faktycznie nie jestem w temacie... O ile tabletki mnie nie interesują (aczkolwiek nie uważam ich za jakieś 'zło'), invitro całe szczęście też nie, o tyle znieczulenie to już przegięcie...
  • Odpowiedz
plan wycofania tabletek 72h po


@Valarin:
przecież jest tyle innych form antykoncepcji
nie wyobrażam sobie ze kobieta, która chce się ruchać ze swoim facetem i nie mieć dzieci nie bierze tabletek
  • Odpowiedz
via Android
  • 228
@Killeras Oczywiście że tak, ale nie mówimy tutaj o tabletkach 72h po jako formę antykoncepcji, litości! Chodzi o formę awaryjną, uważam ze coś takiego powinno być dostępne na rynku i nie ma w tym nic złego.

Co do in vitro, chyba nikt nie wie dopóki nie zacznie starań, Czyż nie? Dostrzegam problem nie tylko jeśli mnie dotyczy.
  • Odpowiedz
via Android
  • 70
@Activnoiz Ale wiesz ze skoro Twojej żonie dali to nie znaczy, że wszędzie dają, zdajesz sobie z tego sprawę ? I napisalam, ze MOŻE dojść do zmian w tym temacie, a nie że już jest tak a nie inaczej.
  • Odpowiedz