Wpis z mikrobloga

Zawsze zastanawiało mnie dlaczego mimo że jestem w mieszkaniu i tak dostaje awizo. Dzisiaj zobaczyłem listonosza który przyszedł bez listów, a z samymi awizo i wrzucał sobie do skrzynek na listy XD. Da się to gdzieś zgłosić?
#pocztapolska #afera no i trochę #gorzkiezale
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Andczej: Zobaczysz jak listonosz, doręczy Ci przykładowo jakąś listo paczkę krajową, a zawartość ulegnie uszkodzeniu (mimo, iż z zewnątrz będzie wyglądało w porządku).

Inaczej "traktowane"/obsługiwane są listy, inaczej paczki

List gab B ekonomiczny (termin D+3) - cena 10,8zł (do klienta jedzie z WER do UP -> ładowany do wózka np na spód pod 30 kg listów -> 400m po nie równym chodniku -> kilka przystanków tramwajem, najczęściej wyskoku podpodłogowym) ->
  • Odpowiedz
doręczy Ci przykładowo jakąś listo paczkę krajową, a zawartość ulegnie uszkodzeniu (mimo, iż z zewnątrz będzie wyglądało w porządku).


nie o to pytałem, o tym wiem

@TheLukcity: Ty masz jakieś problemy z czytaniem chyba.

Więc wyjaśnię ci to bo widzę, że twój tok myślowy już daleko odleciał gdzieś, nazywasz coś oszustwem mimo, że nie wiesz czy ktoś oszukał pocztę lub próbował to zrobić bo NIE MASZ JAK TEGO STWIERDZIĆ bo
  • Odpowiedz
@Andczej: Sam widzi, nazywasz list paczką, a to jest list ("listo paczka) , zawartością zgodnie z ustawą jest druk i nawet jak jest telefon to w przypadku reklamacji zaczynają się schody... i wtedy wchodzi, już na "oszustwo"
  • Odpowiedz