Wpis z mikrobloga

@Kid_A: akumulatorowe urządzenia mają swoje plusy i minusy - ja nie lubię po prostu jak muszę przerywać robotę w połowie żeby naładować akumulator :/

na 6 m kablu i ewentualnie przedłużaczu wejdę gdzie będę chciał :)
@Hannahalla: dobra do czego? Remont, skręcanie mebli?
ja bym szukał 12v DeWalt, Bosch, Black&Decker, Makita .
Aku koniecznie Li-Ion

Te 4 firmy miałem w ręku, sporo nimi pracowałem katowane 8-10h dziennie. Nie mam zastrzeżeń.
@blogger: ja nic nie ujmuje urządzeniom na kablu, zwłaszcza dla niedzielnych majsterkowiczów. Piszę tylko, że akumulatory Li-ion pozbawione są efektu utraty pojemności gdy leżą nieużywane
@Hannahalla: kup zwykłą, ale nie na akumulatorki a zwyczajnie na przewód. Akumulator się nie rozwali - bo go nie ma (a jeśli mało używasz i tak jak będziesz potrzebowała będzie rozładowany), a jak się rozpadnie, to nie będzie żal wyrzucić.
@Hannahalla: To jakbym brał coś z tych wyżej wymienionych. najwięcej pracowałem na DeWalt - naprawdę pancerna, ale do innych nie mam zastrzeżeń.
nie bierz jakiś zabawek z małym napięciem. Ja bym brał 12v. Lampka led fajna sprawa jak się coś robi w gorzej oświetlonych miejscach. Wszelkiego rodzaju "przedłużki" też się przydają.
Robiłem remont przy pomocy skil - młot jest super, o wkrętarce sie nie wypowiem, bo miała śmieszne 4v czy 5
@Hannahalla bierz akumulatorowa zdecydowanie, kiedyś przy skręcaniu jakiegoś mebla docenisz brak kabla jak trzeba będzie pod jakimś dziwnym kątem coś wkręcić