Wpis z mikrobloga

Dobra wkrętarka do domowego użytku - ale nie taka za tysiąc złotych ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Bo "dołóż 2k i kup coś porządnego" to wiecie... :P
Macie coś do zaproponowania i polecenia?
A może ktoś w #warszawa #bielany pożyczy na dziś i jutro dobrą wkrętarkę?
Wynagradzam w...


#diy #pytanie #majsterkowanie
  • 82
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Hannahalla: parkside jest za słaba? Mój tata kupił właśnie wkrętarkę akumulatorowa z miesiąc temu w lidlu i codziennie ona pracuje po 8 h w jego zakładzie stolarskim i daje radę spokojnie. A w dodatku jest mała i lekka, wiec same plusy. Może masz jakiś starszy model?
Ja sobie sam kupiłem tez w lidlu z parksida szlifierkę oscylacyjna rok temu za chyba 80 zł i pięknie śmiga. Już nie jedna stara
  • Odpowiedz
@Hannahalla: kup jakiegoś DeWalta, nie wiem w czym problem podobno masz faceta, czy to ten sam typ "faceta" który nie dość że się na niczym nie zna to jeszcze nie potrafi użyć Google? Do remontu jednego mieszkania to nawet wkrętara z biedry będzie dobra.
  • Odpowiedz
@Bambro: Lepiej kupić coś z polecenia co kto już używa. Więc co ma piernik do wiatraka? On wie, że DeWalt, Bosch, Makita itp ale zawsze warto dopytać :) Poza tym do domu nie trzeba wkrętarki za 1k :D
  • Odpowiedz
@Hannahalla: ciężko mi powiedzieć. Na pewno wystarczająca do skręcania mebli, czy wiercenia otworów w drewnie czy płycie wiórowej. Ma dwa biegi wiec to tez jest bardzo pomocne :)
  • Odpowiedz
@Hannahalla: Ryobi.
W zasadzie bierz obojętnie jakiej firmy, ale uwzględnij, że musi mieć:
1. zasilanie 18V
2. Najlepiej dodatkową funkcję wiercenia
3. Ze dwa akumulatory w zestawie
4. Uchwyt
  • Odpowiedz