Wpis z mikrobloga

@magucio: jak z urzędem celnym? masz porównanie z polamer? ja w 2014 r. Polamerem przesłałem... no, dużo przesłałem ;) i wszystko było, że się tak wyrażę, w jak najlepszym porzadku, ale już w 2016 porządek był, ale nie po stronie klienta ;)
@dyzmacom w większości przypadków paczki nie przechodziły przez urząd. Nie wiem czyja do zasługa. Wiem, że Plusexpress ma swój urząd celny jeśli tak to można nazwa, ale tak jak powiedziałem rzadko trafią mi się paczka, która muszę opłacić w urzędzie. Ja zawsze wybieram paczkę lotniczą, nie wiem jak to z morskimi jest.
@magucio: też zawsze lotnicze wybierałem przez polamer. no i laptop utknął. Pojechałem osobiście - ten urząd to "miejsce uznane" = pokój, gdzie siedzi baba z wąsem i cli / vatuje. Nie wiem jak jest teraz, ale w ubiegłym roku miałem złe doświadczenia. Wszystko, co się ovatować dało, vatowali.

Nie jest to możliwe, że nie przechodzi. Przechodzić musi, tylko z różnym efektem ;)
@dyzmacom to wiadomo. Nie korzystałem nigdy z usług polamera, ale plusexpress mogę polecić. Nawet kontakt telefoniczny mają na bardzo dobrym poziomie. Można się bez problemu dogadać z nimi