Wpis z mikrobloga

Miał ktoś może problem z ovkiem? Crashował mi się z powodu driverów, ale były update, etc. Napisałem ticket do supporta, #!$%@?łem stery, zainstalowałem nowe wg zaleceń jakiegoś ukraińskiego śmiecia podawającego się za Polaka, no i w ogóle nie mogę teraz gry odpalić. Any solutions? :D
#overwatch
  • 14
@mugenDeath: Time of this report: 3/6/2017, 20:26:07
Machine name: DESKTOP-TD90RF0
Machine Id: {13539939-B178-413A-8738-B18D7DF47E32}
Operating System: Windows 10 Pro 64-bit (10.0, Build 14393) (14393.rs1release.161220-1747)
Language: Polish (Regional Setting: Polish)
System Manufacturer: MSI
System Model: MS-7970
BIOS: 1.60
Processor: Intel(R) Core(TM) i5-6600K CPU @ 3.50GHz (4 CPUs), ~3.5GHz
Memory: 8192MB RAM
Available OS Memory: 8152MB RAM
Page File: 5156MB used, 4915MB available
Windows Dir: C:\WINDOWS
DirectX Version: DirectX 12
DX Setup Parameters:
@KiedysMialemKonto: Możemy się zamienić, mam FX4100 i R7 250OC, na pewno OW będzie śmigał ( )

Wracając:
- domyślnie włączone OC jest?
- spróbuj zainstalować starsze, ostatnio działające sterowniki
- skopiuj folder z Overwatch gdzieś indziej, usuń grę z poziomu aplikacji, zacznij pobierać na nowo, po paru MB wyłącz Bnet -> skopiuj folder tam gdzie powinien być, odpal Bnet, jak skończy mielić instalację to sprawdź pliki
@mugenDeath mam 1mbs neta, ciezko cokolwiek sciafnac. Obnizylem procka z 4.5 na 4.4 dalem mu jeszcze troszke wieksze napiecie, jade po jaranie i wlacze stress testa. Nogdy mi nie kraszowalo gier a gralem w gta v na reduxie z max grafa wiesku na maxa z modami na grafe etc i nigdy nie bylo przypalu. A tu dupa. Z obecnym stanem rzeczy to bede sie cieszyl jak dostane golda po placementach ( ͡
@rdy: Nie wiem #!$%@? co jest, procek cofnąłem do defaultowych wartości, gpu też, reinstalnąłem 2x stery od grafy, a #!$%@? #!$%@? problem nadal istnieje. Live support blizzardowski #!$%@? pomógł. Wiechu na ultra śmiga świetnie wraz z graficznymi modami, GTA V redux również, inne gry to samo, a #!$%@? overwatch chodzący na gównianych sprzętach mi się kraszuje, eh (,)