Wpis z mikrobloga

@ms93: dzięki za info, a mógłbyś pokrótce napisać jak ustawić tę ofertę? wiem że trzeba kupić "Red Bull MOBILE na kartę" lub "Red Bull MOBILE na kartę II" za 9 zł, co trzeba uruchomić żeby było no limit i jak to działa że można s tego korzystać cały czas?
@piotrgmt: Wszystko jest w regulaminie podanym wyżej. Musi być 30zł na koncie i co 30 dni trzeba włączyć darmowy pakiet kodem. Bardzo ważne, co nie do końca wynika z regulaminu: musisz mieć jakikolwiek płatny transfer, bo inaczej włączy się lejek 32kbit/s. Dostaniesz go za doładowanie albo możesz kupić pakiet 600MB za 5zł. Ten transfer nie zużywa się na LTE przy posiadaniu pakietu darmowego LTE. Jeśli przypadkiem użyjesz 3G zamiast LTE, to
@kojos: Niegdy nie przekroczylem 100 GB, mimo że ogladam filmika n yt w największej rozdzielności i ogólnie dużo korzystam z Internetu. A jest to mój jedyny net i nadaje się idealnie. Lepsze niż router wifi w domu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ms93 Czyli tak aktywować numer w telefonie, kupić pakiet za 5 złotych trochę go wykorzystać ( i czy tutaj jest znacznie czy na 3G czy LTE?) Doładować za 30 złotych i włączyć pakiet no limit? W regulowanie coś pisze o prędkości do 15mb więcej nie pójdzie? Za rejestrację numeru jest konto ważne rok tak jak w Play?
@Nie_chcem_ale_muszem
@robert0
@kojos:
1. Musisz mieć starter z właściwą taryfą (NIE Energy), to jest najważniejsze.
2. Doładuj go za 50zł - dostaniesz 2GB transferu i 100 dni ważności konta. Nie pamiętam czy ten pakiet jest ważny 100 dni, chyba tak.
3. Włącz pakiet Nielimitowane LTE. (d=0)
4. Za 30 dni włącz go znowu. (d=30)
5. Za kolejne 30 dni włącz go znowu. (d=60)
5. Za jeszcze kolejne 30 dni włącz go znowu. (d=90)
@kojos: U mnie z powodu słabego sygnału sieć nie dawała rady uciągnąć więcej niż 10 Mbit/s, więc nie miałem nawet jak przekroczyć tego limitu.
@ms93 Okej zrobiłem tak jak napisałeś, co do prędkości jest tak samo jak wcześniej na Play czyli koło 25 mb. Oby się to sprawdziło. Tylko na co te środki z konta przeznaczyć.xD Dzięki.
@mariusz5891 Nie ma na co narzekać. Ale w tym miesiącu musiałem zakupić drugi starter, gdyż​ włączył się lejek. Nie korzystam z żadnych anten zewnętrznych, prędkości 20-25.
@mariusz5891 Dwa tygodnie temu jak kupowałem drugi numer to już nie mieli w salonach tego starteru za 9zl z puszka Red Bulla. A te nowe nie wiem czy działają z darmowym LTE. W którejs z galerii w Kolporterze wziąłem ostatni za 9zl.