Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy to prawda, że po wyprowadzce z domu rodzinnego poprawiają się relacje z rodzicami?
Jak daleko najlepiej się wyprowadzić?
#pytanie #rodzina #rodzice #przegryw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 16
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Wyprowadziłem się jak miałem 23 lata, w moim przypadku sie poprawiły jak poszedłem na "swoje". Wyprowadzilem sie 100km dalej i przez pierwszy rok był kontakt wyłącznie telefoniczny, teraz bardzo lubię ich odwiedzać, a i oni bardzo często mnie zapraszają, mimo, że tuż przed wyprowadzką klimat był juz dośc cięzki.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania U mnie tak było, choć i przed przeprowadzką było dobrze.
Na tyle daleko, by mieli co najmniej 20 minut drogi do ciebie (w zależności od ich środka transportu), a na tyle blisko, byś mógł tego samego dnia jechać i wrócić. (4h max)
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: wszystko zależy od relacji jakie były wcześniej :D
z mamą miałem dobre to i teraz mam dobre przez telefon czy skype i w sumie dużo rzeczy załatwię, a z ojcem polepszone bo wracam raz na miesiąc/dwa przeważnie na chwilę to nie ma się kiedy kłócić, a najwyżej się staram już powstrzymywać xD
  • Odpowiedz