Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Wynajmuję pokój na mieszkaniu studenckim. Moja współlokatorka z pokoju obok co 2 tygodnie przyprowadza na chatę swojego bolca. Zaczyna mnie to #!$%@?ć. A co to hotel? Koleś korzysta z kuchni i łazienki, a przecież za to nie płaci. Czemu ja mam za jakiegoś randoma płacić rachunki? Zadzwoniłem dzisiaj do właścicielki i jej mówię co jest grane. A ona do mnie z pytaniem czy mi to przeszkadza i czemu? Patowa sytuacja. Co robić Mirki? Człowiek chce sobie w spokoju piwniczyć i nie może.

#kichiochpyta #studbaza #studia #mieszkanie #studenci #studbazaproblems

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 97
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania:
Gimbaza śpi u mamy jeszcze to nie wiedzą jak to jest kiedy chcesz rano wstać wziąść prysznic zrobić sobie śniadanie
Bo Bolec zajmuje kibel bo czyści #!$%@? po całonocnym wybieraniu sera z dziupli.
Potem krząta się po kuchni ze swoim różowym bo sobie wspólnie śniadanko robią itd.
nikt nie bierze pod uwagę fakt że piszący post może poprostu chce #!$%@? spokoju po tygodniu #!$%@? i ostatnią rzeczą jaką chce
  • Odpowiedz
@DrKittens: widać że mam do czynienia nawet nie z półmózgiem a z ćwierć-mózgiem, gdybyś potrafił czytać ze zrozumieniem to być zrozumiał kontekst, ale pewnie ten etap przyjdzie wraz z 2 klasą gimnazjum.
Tu nie chodzi o ruchanie tylko o naruszanie prywatnej strefy komfortu, jezeli nie wiesz co to, google pospieszy ci z wyjaśnieniem.
  • Odpowiedz
@AmonGoeth:

Tu nie chodzi o ruchanie tylko o naruszanie prywatnej strefy komfortu

Noo... w końcu mieszka się z drugą osobą w jednym mieszkaniu, to wyobraź sobie w jakiś sposób będzie naruszana twoja strefa komfortu. A ta druga osoba może mieć też jakieś życie i chcę spędzić czas ze swoim partnerem w mieszkaniu. Chcesz mieć poczucie całkowitej prywatności, to sobie #!$%@? kup mieszkanie, a jeżeli cie nie stać to naucz się
  • Odpowiedz
@DrKittens: jesteś idiotą poprostu bo nie potrafisz zrozumieć najprostszych rzeczy. Chciałem odpisać na twój pierwszy wpis, ale widzę że go usunąłeś więc nie będę brnąć dalej, daruje sobie. eot.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: raz na dwa tygodnie i Tobie to przeszkadza? Dziwne, przecież nie wylewa pewnie hekotlitrów wody, może wkurza Cię to, że ktoś za ścianą jest szczęśliwy? :P ciesz się, że codziennie go nie ma, bo to byłoby też normalne.
  • Odpowiedz