Wpis z mikrobloga

Najwiekszy fanboj Amd na yt znowu sie produkuje tylko co tak pozno? Zupelnie jak z wydajnoscia Ryzena - 3 lata za pozno ( ͡ ͜ʖ ͡) Pewnie musial pomyslec jakie kolejne wymowki sobie obmyslec do filmiku. Ten kretyn oczywiscie bierze GPU bottleneckowe benchmarki (kolo 5min oraz ten #!$%@? test jokera w 14min tak tego jokera ktory obnizal clocki i7 gdy overclockowal ryzena na maxa, i podajac ze i7 jest na 5.0ghz a potem jak ktos to wykryl to obrazal kolesia co to wykryl zamiast odniesc sie do tego co zrobil) tak jak AMD radzil recenzentom, zeby pokazac Ryzena w lepszym swietle...

I ten placz ze Ryzen bedzie lepszy niz i7 7700k ale za 5 lat jak Bulldozer.

HAHAHHA O #!$%@? HAHAHHAHAHAH NIE MOGE HAHAHAHHAHAHA powodzenia w czekaniu 5 lat az ci procek magicznie stanie sie lepszy, gdy juz dawno bedzie przestarzaly i wszyscy szanujacy sie gracze beda go wymieniac na cos nowszego.

AMD fanboy not ever again. ( ͡ ͜ʖ ͡) Wait™ for X™ - AMD®

#amd #pcmasterrace #intel #ryzen
corinarh - Najwiekszy fanboj Amd na yt znowu sie produkuje tylko co tak pozno? Zupeln...
  • 22
@variss: #!$%@? mnie takie gadanie, niech amd wyda cos porzadnego to wtedy ludzie beda kupowac ich produkty a jak nie to jestesmy na zawsze skazani na lepszego intela, nie bede wpieral firmy ktora da mi gorszy produkt za taka sama cene co konkurencja
@variss: Jakbym nie mial szacunku do wlasnych pieniedzy to bym kupil ryzena a potem bym przeklinal siebie i amd gdy procek bedzie mniej wydajny niz cpu intela. No tak bo przeciez kupowanie #!$%@? produktow amd jest takie dorosle. Skoncz wasc wstydu oszczedz.
@corinarh: Ale jakikolwiek merytoryczny argument kończy się wyśmianiem i "haha, a bulldozery to jak było"

Zamiast zamknąć ryj i poczekać ten miesiąc, to wrzucasz jakichś youtuberów. Aczkolwiek tutaj nie ma nic złego w wydawaniu benchmarków później, bo będą wychodzić updaty BIOSu. Dopiero co nowy chipset driver został wrzucony i za miesiąc też coś ma wyjść (wg. CEO AMD w wywiadzie). Wręcz POWINNO się traktować day1 benchmarki z dystansem.

Tak samo wyzywałeś
@Amasugiru: no juz lepiej niz durne obrazki,

Zamiast zamknąć ryj i poczekać ten miesiąc, to wrzucasz jakichś youtuberów. Aczkolwiek tutaj nie ma nic złego w wydawaniu benchmarków później, bo będą wychodzić updaty BIOSu. Dopiero co nowy chipset driver został wrzucony i za miesiąc też coś ma wyjść (wg. CEO AMD w wywiadzie). Wręcz POWINNO się traktować day1 benchmarki z dystansem.


Po #!$%@? mam czekac miesiac? Bo zasrany fanboj AMD chce zakneblowac
@corinarh: Zero argumentów? W twoim poprzednim żałosnym wpisie, po prostu nie wiedziałeś co odpowiedzieć. Teraz tu nie gadaj że nie mam argumentów.

Tak swoją drogą, to gówno mnie obchodzi czy ty używasz amd czy intela.
Zero argumentów? W twoim poprzednim żałosnym wpisie, po prostu nie wiedziałeś co odpowiedzieć. Teraz tu nie gadaj że nie mam argumentów.


@Crosshairs: jakim wpisie? tak spamujecie ze albo nie nadarzam odpowiadac albo tak #!$%@? od rzeczy ze az szkoda mi czasu.