Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Rozowy, lvl 28 here, prawie 2 lata po slubie. Z niebieskim mamy dobre relacje, poza akcjami z alkoholem w tle. Dzis poinformowal mnie, ze wychodzi popiwkowac na krotko i zadzwoni o konkretnej godzinie. Poprosilam go o powrot w miare wczesnie. Po kilku godzinach i braku telefonu z jego strony zadzwonilam sama. Slyszalam ze jest niezle wstawiony, a podkreslal ze nie bedzie przesadzal. Po krotkiej wymianie zdan i moim delikatnym w-----e powiedzial ze wroci duzo pozniej niz sie umawialismy i ze skoro mi sie to nie podoba to trudno. Za kazdym razem mowilam mu, zeby informowal mnie ze chce posiedziec dluzej i ze ma zamiar sie skuc, jakos bym to przezyla. Niestety z naszych ustalen nie wynika nic. Z jego strony jest tlumaczenie, ze lubi sie czasem upic z kumplami, ale dla mnie takie akcje raz na miesiac to za wiele. Czuje sie zupelnie olewana i nieszanowana. Ja dotrzymuje wspolnych ustalen i nie robie przykrosci jemu. Co robic?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Shyvana
  • 92
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Shyvana A co mają do tego moje poglądy? xD Po za tym skąd wiesz jakie one są skoro ich nawet nie przedstawiłem? :xDD
Czyżby #logikarozowychpaskow motznoo? :D

Chciałem Cię jedynie pokazać jak to co piszesz jest dalekie od rzeczywistości. Do niczego nie chce Cię namawiać, jeśli chcesz mozesz dalej żyć w swoim własnym świecie.


@ethics Bo jeśli ktos sie upije raz od święta to musi byc alkoholikiem,
  • Odpowiedz
@mamrotekk: Na wsi gdzie pijani ludzie gwałcą kury, stąd mają takie nastawienie nie z tej planety xD. Typ porównuje napicie się raz w miesiącu do walenia w żyłę XD nie wiem k---a, jedźcie sobie do Arabii Saudyjskiej, tam mają takie poglądy jak Wy i bliżej Wam poglądowo do arabów i prawa szariatu
  • Odpowiedz
@mamrotekk: tak, jeśli czujesz potrzebę wyjścia z kumplami i n-------a się to jesteś alkoholikiem. Zwłaszcza jak żona prosi abyś tego nie robił i jeszcze ją o---------z bo w---a ważniejsza. Teraz raz na miesiąc. Potem raz na tydzień bo będzie mówił "ciężko cały tydzień pracował muszę się odstresować" a potem już codziennie. Polska to kraj alkoholików tylko wam się wydaje, że to normalne.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: nie słuchaj się idiotów. Jeśli to nie jest bait, a mam wrażenie że jest, to powiem ci to co od dawna przeczuwasz - twój facet jest alkoholikiem. Tak jak inni mądrzy pisali - nie ważne czy to jest raz.na tydzień, miesiąc czy rok. Jak ffacelacet nie.umie.się komtrolować to jest patologia. Zrób tak samo - idź na impre, bez niego, nie dawaj znaku życia przez jakiś czas - jak będzie
  • Odpowiedz
@Shyvana MIRKI POMOCY, JAKIŚ GŁUPEK PRÓBUJĘ MI WMOWIC ZE LOGIKA ROZOWYCH PASKOW BO NIE MA ARGUMENTOW, A TAK NAPRAWDE JESTEM ODERWANA OD RZECZYWISTOSCI BO MAM SWOJE WYMYŚLONE POGLADY W KTORE WIERZY MOJ NIEBIESKI WIEC MUSI TO BYĆ PRAWDA!!
A I DZIEKI ZA PLUSOWANIE MOJEGO KAZDEGO KOMENTARZA, LCZE NA WAS!!!!!1111ONEONE


@mayqyq Jeśli spędza sie cale swoje zycie w piwnicy, a zycie poznaje jedynie przez szklany ekran to wlasnie efekt jest
  • Odpowiedz
@mamrotekk: Wydawało mi się, że decyzję o czarnej dla Ciebie podjęłam zbyt pochopnie, utwierdziłeś mnie, że jednak nie xD Poziom na którym próbujesz prowadzić konwersację mnie zadziwia
  • Odpowiedz
Nienormalne to jest bycie pedałem a nie wypicie większej ilości alko raz w miesiącu. Nie każdy pod wpływem jest agresywny czy robi p------e rzeczy - po alkoholu po prostu człowiek zachowuje się szczerze i jest sobą. Jeżeli ktoś po alkoholu zachowuje się jak kretyn to jest nim po prostu nawet jak nie wypije - od takich uciekać. Nie jest alkoholikiem ten, co sobie raz na jakiś czas wypije więcej spotykając się ze
  • Odpowiedz
Niektórzy Włosi piją często wino do obiadu. Oni wg. waszych lewackich ideologii też są alkoholikami. Tak samo ksiądz pijący wino mszalne jest alkoholikiem. 18 latek uprawiajacy s--s z 15 latką to dla Was pewnie p-----l. W głowach Wam się przewraca.
  • Odpowiedz
@ethics To jak spędzasz swoj wolny czas by odstresować sie po tygodniu z-----------a to Twój własny wybor. Problem zaczyna sie wtedy gdy przez Twoje decyzje cierpią najbliżsi. Z tego co napisała OPka faktycznie mozna wnioskowac ze jest problem, ale jak juz to brak zrozumienia, szacunku, dotrzymania slowa, ale nie k---y nędzy alkoholizmu.

  • Odpowiedz
@mamrotekk: tak każdy Polak alkoholik mówi. Dlaczego nie może się odstresować wychodząc na spacer czy z kumplami biegając na boisku. No pewnie bo tradycyjnie trzeba iść z kumplami i się nachlać. A weź takiemu powiedz żeby nie pił to agresja taka, że swoją żonę o-------a albo bije "jak to nie napić się z kumplami". To jest właśnie alkoholizm. Jeśli żona prosi to nie może po prostu z kolegami iść i
  • Odpowiedz