Wpis z mikrobloga

#ps4
Orientujecie się, czy przy zakupionych w niemczech czy gdzie indziej za granicą w grach będzie dotępna polska wersja językowa. Powiedzmy dla takie Horizon czy coś?
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wdowapotedlarzu: Ale pełną polską lokalizajcę, w sensie dubbing i napisy? Kurde czemu jesteśmy takim bogatym narodem, że wszystkoi u nas jest 2030% droższe i trzeba kombinować żeby kupić taniej za granicą :(
  • Odpowiedz
@mafiafb: jak coś to da się zmienić zarówno napisy jak i dubbing w głównym menu :v
W sensie polski może nie jest taki zły ale no momentami postać ruszała dalej ustami a nic już nie mówiła ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@mafiafb: nie wiem, nie widziałem nic takiego - ogólnie każda gra jaką kupuje tutaj czy w holandii to mam po polsku (assetto corsa, tearaway dla przykładu) to miała polską wersję, to myślałem, że to też. A tu d--a. Chociaż wyszedł pacz dziś to może coś zmienił w tej kwestii? Będę musiał zobaczyć
  • Odpowiedz
  • 0
@mafiafb chyba tak, choć czasem są przypadki że kod jest taki sam a gra ma opcję wyboru języka inne na polskim koncie niż na niemieckim. Ja mam oczywiście polskie konto jakby co.
  • Odpowiedz