Wpis z mikrobloga

Mireczki miałem przed chwilą na pokładzie mojego auta pasażera ze zdjęcia, Teosia.
Jeżeli ktoś z Was lubi bez sensu poprzepalać paliwo bo jazda Was relaksuje tak jak mnie to polecam ten styl życia. Pomogłem już któryś raz fundacji przewieźć psa z jednego domu tymczasowego (w którym na oko było z 15 psiaków) do drugiego.
Teoś pomimo, że widział mnie pierwszy raz w życiu od razu się przytulił ( ͡ ͜ʖ ͡) po czym wskoczył do auta i przez pół drogi chciał się miziać i robić sobie ze mną selfie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Więc jak ktoś z Was ma jakąś fundację w pobliżu i i tak przepala bez sensu paliwo to warto się zainteresować, bo można też przepalać je z sensem.
#zwierzaczki #psy #smiesznypiesek w sumie #koty też no i #motoryzacja #samochody #nightdrive bo to kierowców dotyczy ;)

Pobierz ArekJ - Mireczki miałem przed chwilą na pokładzie mojego auta pasażera ze zdjęcia, Te...
źródło: comment_4TckaPqXwMRBb8R7X0zWoXjdnVPJFxbj.jpg
  • 17
@hacerking: ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
Ten pies ogólnie działa przyciągająco chyba, bo co chwilę jakaś Pani z auta obok się do nas śmiała jak wystawiał głowę albo przesiadł się na przednie siedzenie. Na tym zdjęciu tego nie widać bo śpi, ale jak nie spał to cały czas mordka mu się cieszyła i merdał ogonem :D
@ZiumZium: no to właśnie było z celem! Z domu tymczasowego do innego domu tymczasowego i nie było to w nocy tylko o 21 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Chociaż jakiś czas temu jechałem z psem z Warszawy do Bielska Podlaskiego, też do domu tymczasowego. Wtedy to był prawdziwy #nightdrive bo wróciłem jakoś koło 1 w nocy. Fajnie było bo akurat perseidy spadały i jadąc szosą gdzieś na końcu
@ArekJ: Taki cel charytatywny ;P. Wiem ze nieco koloruje.
Ja wczoraj walnałem 400km tez bez wiekszego celu, bo kupilem sobie glosniki i pojechalem odebrac ;P
Saabkiem, i fajnie tak po nocy, od 1800 do 0100.

Warszawy do Bielska Podlaskiego, to juz bajera :D

Przyjemnie :) i gwiazdy - teraz czas by marzenia sie spełniały ;P