Wpis z mikrobloga

@martek-77: To jest samochód za 4700. Będzie tak samo dobry, jak każdy samochód za 4700. Za takie pieniądze nie szukaj marki, modelu... Obejrzyj kilka aut w swojej okolicy (50 km od domu max). Wybierz to, które jest w najlepszym stanie.
@kowzan: ja to wiem, szukam czegos z gazem albo do gazu. Tylko w alfie to chyba nawet nie siedzialem, nie wiem z czym to sie je. A troche szkoda mi czasu na wertowanie po internecie jeśli takie wstępne pytanie potrafi od razu odrzucić mi auto. :)
@martek-77: Większość komentarzy moich poprzedników odnosi się do absolutnie każdego auta za 5 kafli. Pojedź, obejrzyj, przejedź się. Weź znajomego mechanika, albo kogoś kto się zna. Znajdź perełkę. Mi się udało, ale nie szukałem absolutnie niczego konkretnego, ot auta, które mi zimę przejeździ. Wybrzydzanie w samochodach w cenie roweru czy laptopa, to jak wybrzydzanie w burdelu, że panienki nie są dziewicami.
@martek-77: duża szansa, że po zakupie staniesz się kolejnym mówiącym, że "alfa to złom, dej lawetę". 2000 rok - jeżeli podłoga nie była konserwowana - tragedia. Jeżeli zawias zrobiony najniższym kosztem - o ile już się nie tłucze - same części mogą spokojnie 1k kosztować - bez amorów. 2.0 t.s. jeżdżony na złym oleju i nie pilnowany poziom - nie chcesz wiedzieć. Albo wiesz w co się pakujesz, albo sobie odpuść,