Wpis z mikrobloga

Dzień 63

1. Codzienna aktywność fizyczna: zaliczona chyba
2. Nauka programowania: nie
3. Rezygnacja z alkoholu: nie
4. Rezygnacja z gier: zaliczona
5. Zdrowsze odżywianie: zaliczone
6. Codzienne wstawanie o 6.30: zaliczone
7. Ograniczenie rozrywki w internecie: zaliczone
8. Codzienna medytacja: nie gwarantuje, że będzie

Cały dzień byłem poza domem.

#cele2017 #postanowienianoworoczne #motywacja
  • 25
  • Odpowiedz
@inquis1t0r: rezygnacja z przyjemnosci bezsensu, rozumiem gdybys odmawiał sobie np słodkości czy alkoholu ale gierki i internet ci nie szkodzą, do tego medytacja, co to #!$%@? w ogole jest? xD
  • Odpowiedz
gierki i internet ci nie szkodzą


@oszon: No nie #!$%@? wcale ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A medytacja to nie jest żadne parapsychologiczne mambo jumbo, tylko coś czego wpływ na układ nerwowy jest dobrze przebadany naukowo.
  • Odpowiedz
@oszon: https://www.reddit.com/r/nosurf/wiki/index
https://www.reddit.com/r/NoFap/wiki/index

"Why NoSurf?

Websites and apps like reddit, instagram, snapchat etc. provide us with highly exciting information that lasts for a short duration. The novelty of the new information, whether it is a tweet, a snapchat, or an email causes dopamine to be released in our brains. Eventually, our brain responds and starts to crave repeated hits of dopamine. It will crave constant stimulation and distraction. When forced to operate in a non stimulating environment (school, work, etc..) the brain will protest and be dissatisfied with the current level of stimulation. You may find themselves unable to concentrate for an extended period of time. Some may feel the desire to check their phones, email, or social media accounts for a
  • Odpowiedz
@Cockatrice: tak sobie wmawiasz pisząc swoje cele i motywacje ze osiągniesz sukces? ze czytając gówno książki, cwiczac joge albo wchodząc na youtube max raz w tygodniu? xD
  • Odpowiedz
@inquis1t0r: jedyne z czego ty rezygnujesz a ja robie to granie w gierki, więc nie masz sie specjalnie czym chwalic, alkoholu w ogóle nie tykam i innych używek
  • Odpowiedz
@inquis1t0r: z jednej strony starasz się byc "lepszy" poprzez swoje cele ale z drugiej masz w sobie tyle nienawiści i miałbyś rozrywkę z mojego nieszczęścia? chyba powinieneś z innej strony zacząc poprawe
  • Odpowiedz