Wpis z mikrobloga

@Adrian00: Jeśli miejsce zamieszkania dziecka jest przy ojcu to na pewno są. Inna sprawa, że to się zdarza rzadko. Nie chcę jednak tu na ten temat dyskutować, bo nie ma żadnych danych na temat tego ilu ojców faktycznie składa taki wniosek i jest on odrzucamy, a ilu zgadza się z własnej woli na mieszkanie dziecka z matką.
bo nie ma żadnych danych


@Marbarella: Na pewno są ale sprawa jest inna bo nawet jak matka jest patologią, a ojciec jest normalny to polskie sądy rodzinne są praktycznie opanowane przez kobiety więc nawet zadawałoby się wygrane sprawy dla mężczyzn są dla nich przegrane. Tu od lat mówi się o niesprawiedliwości i łatwo info znajdziesz wystarczy poszukać w internetach organizacji poszkodowanych ojców przez sądy..
Więc ten mały odsetek kobiet z wyrokiem
Na pewno są


@skinnydog: Kiedy Ci mówię że nie ma. Jeśli jakieś są to mi znajdź i pokaż. Rozumiem że może się zdarzać tak jak mówisz, ale nikt nie jest w stanie oszacować skali tego zjawiska, więc nie będę się z Tobą kłócić o to, co się komu bardziej wydaje.
Kiedy Ci mówię że nie ma


@Marbarella: Po wpisaniu zapytania w internety odpowiedź jest w pierwszych trzech linkach. Dalej nie patrzyłem.

Statystyki to mówią. Według GUS w roku 2013 sądy w 60 proc. spraw przyznały opiekę nad dzieckiem matce, a tylko w 4 proc. - ojcu.

- Tylko kilka procent ojców uzyskuje prawo opieki nad dzieckiem. Winni takiej sytuacji są sami ojcowie, a także sędziowie orzekający w sprawach rodzinnych - mówi
@skinnydog: Cumplu, jak nie wiesz o czym jest rozmowa, to się nie wypowiadaj. Mówiłam o tym, że nie ma żadnych statystyk na temat tego ilu mężczyzn składa wniosek o ustalenie miejsca zamieszkania dziecka przy nim, i ile z tych wniosków jest odrzucanych. A co, jeśli tylko 5% mężczyzn w Polsce chce, żeby dziecko po rozwodzie zamieszkało z nimi? Wtedy te 4% to jest sukces 80% z nich ( ͡° ͜