Wpis z mikrobloga

Dzwonię po obronie do mamy:
- "mamo, właśnie się obroniłam na 4,5!!"
- "no to gratuluje, modliłam się do Ducha Świętego o rozjaśnienie umysłu, ja ci wymodliłam tą ocenę"

#!$%@?, że zakuwałam od rana do późnego wieczora przez ostatnie 3 tygodnie, codziennie. To zasługa Ducha Świętego i mojej mamy.

#oswiadczenie #bekazkatoli #zalesie
  • 75
  • Odpowiedz
  • 0
@worldmaster
#!$%@?, że zakuwałam od rana do późnego wieczora przez ostatnie 3 tygodnie, codziennie. To zasługa Ducha Świętego i mojej mamy.
A masz dowód, że nie?_
Ale wiesz, że elementarne zasady dyskusji wymagają tego, że jeśli ty stawiasz jakąś tezę to ty masz ją udowodnić odpowiednimi argumentami/dowodami, a nie ktoś ją obalać tylko, dlatego że coś sobie tak powiedziałeś.
  • Odpowiedz
@Trae: Przecież to nie ja rozpoczałem dyskusję ( ͡º ͜ʖ͡º)
OPka twierdzi, że to nie zasługa mamy i ducha świętego. I nie wiadomo skąd to przeświadczenie. Ja pytam:

A masz dowód, że nie?
  • Odpowiedz
@zielonka: Ja rok temu miałem wypadek i moja rodzina, jak powiedzieli (zwłaszcza babcia i siostry - starsi ludzie), wymodliła mi zdrowie. #!$%@?ć ratowników, lekarzy..
:F
  • Odpowiedz
@zielonka: Mi sie wydaje, że bardzo twojej mamie zależało na tym, żebyś zdała ten egzamin i po prostu w ten sposób chciała ci pokazać swoje wsparcie i radość, a ty roszczeniowa gówniara masz bul dupska na mirko, nie pozdrawiam trollu
  • Odpowiedz
@zielonka: eh ta studbaza, dorosłym nie próbuj zaimponować obronieniem dziecinnych testów. Pochwal się jak znajdziesz dobrą pracę i założysz szczęśliwą rodzinę a do tego czasu pomódl się czasem o więcej rozumu.
  • Odpowiedz