Wpis z mikrobloga

  • 321
ja myslalam, ze takie rzeczy tylko na olx ale jednak nie xD otóż wbija babka do naszej restauracji i ona ze poprosi kanapke ale dużą ma byc podwójny ser, podwojne mięso no to ja robie elegancko później pytam o warzywka, sosy wszystko fajnie przychodzi do placenia a ona dobiera sobie 3 ciasteczka, latte no i mówię "no to razem bedzie 40,80" i w tym momencie zaczyna sie fala #!$%@?, ktora zaczyna na mnie spływac z prędkością swiatla xD
"Ojeju co tak drogo, no bardzo drogo.. nie da sie taniej?" "Nie da" "a bo wie pani moze da sie cos zrobić bo ja mam horom curke i nie mam pieniędzy..." dobrze, ze babki nie oplulam ze śmiechu a bylam blisko xDD w kazdym razie powiedzialam jej ze albo zaplaci albo nie dostanie tego jedzenia no to ta dalej, ze przecież juz zrobione i i tak sie zmarnuje :) no i jako ze mialam dość jej kanfydatury na #januszebiznesu roku to zabrałam to jedzenie i sobie poszlam
Babka w szoku i krzyczy do mnie ze ona ma jednak te pieniądze!!! zaplacila, zezarla, poszla. #truestory #coolstory i ze w sumie prychlam z tego to #heheszki
  • 27
  • Odpowiedz
@nikecrie: w dzisiejszych czasach ludzie nie mają godności i honoru. Żebractwo jest codziennością dla niektórych. Są tacy ludzie, że wolą z głodu umrzeć niż kogoś o coś prosić a są tacy co będą bogolami z milionami na koncie a nadal będą od innych brać.
  • Odpowiedz
@nikecrie: Kiedyś pracowałem na dziale rybnym w pewnym francuskim molochu i jedna baba opowiadała, że jej syn miał wypadek samochodowy i zmarł i zostawił ja z długami i czy nie sprzedam jej tej ryby taniej xD
  • Odpowiedz