Wpis z mikrobloga

@Deadly: tylko, że problem polega na tym, że nie ma znaczenia, czy jeździsz na LPG, czy na PB. Nic Ci nie da przejechanie 3000km na PB, bo co Ci ma dać? Zawory się nie wiem, zahartują? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja mam na LPG #!$%@?ęte w obecnym samochodzie gdzieś 200 tysięcy i jak robiłem UPG jakieś 3000km temu, to pytałem o gniazda zaworowe. Usłyszałem, że nówki, praktycznie
@Zielony34: Widzę, że przemawiasz ze szczytu góry gniewu. Rozumiem, że z tak pozytywnym doświadczeniem, będziesz śmiało polecał jazdę na LPG. Skądś jednak zakład robiący najwięcej głowic w 4 województwach takie zalecenie wziął. Dawno już te kilometry zrobiłem. Zalecone było 3k, minimum 2k - ja zrobiłem ~2,6k. Wszystko pięknie, łącznie z zaprzestaniem żarcia oleju po wymianie uszczelniaczy. Jedyny mankament to taki, że przedwczoraj pojechałem do innego mechanika w sprawie braku ładowania i
Pobierz D.....y - @Zielony34: Widzę, że przemawiasz ze szczytu góry gniewu. Rozumiem, że z ta...
źródło: comment_Wde8JTyBNrMtT5v8MA8cFUyW7VyPHufv.jpg
Widzę, że przemawiasz ze szczytu góry gniewu. Rozumiem, że z tak pozytywnym doświadczeniem, będziesz śmiało polecał jazdę na LPG. Skądś jednak zakład robiący najwięcej głowic w 4 województwach takie zalecenie wziął.

@Deadly: nie, nie mam gniewnych wypowiedzi. Nie lubię tylko mechaników, którzy się nie rozwijają i opowiadają te same głupoty, które opowiadali przy remoncie Kadeta 30 lat temu. Nie wiem, dlaczego ten zakład ma takie, a nie inne zdanie na ten
@Zielony34: Aktualnie niczym, bo stoi u mechanika. Co do auta wstyd się przyznawać, bo tu sami zarabiający 15k do łapy, ale za podpowiedź niech Ci wystarczy, że ma silnik 1.8 i skrzynia, którą zamówiłem ma oznaczenie CHV :) A dodam jeszcze, że ta jazda na benzynie to w porównaniu z LPG - spora przyjemność była.
jazda na benzynie to w porównaniu z LPG - spora przyjemność była.


@Deadly: doszukiwałbym się źle dobranej instalacji, lub samej listwy wtryskowej.

Aktualnie niczym, bo stoi u mechanika. Co do auta wstyd się przyznawać, bo tu sami zarabiający 15k do łapy


@Deadly: a gdzie tam... Ja śmigam Daewoo Leganza 2.0-133KM + LPG które musiałem poprawiać po poprzednim właścicielu, żeby jeździć bezproblemowo.