Wpis z mikrobloga

@Drail moze kwestia gustu, moze tez tego ze to co sie ma, zawsze sie chwali. Ja akurat codziennie mozna powiedziec przesiadam sie z E91 po lifcie z zawieszeniem m sport do Miniaka i czuje roznice miazdzaca na korzysc BMW
  • Odpowiedz
@suffler: W nowym samochodzie na pewno bym bardzo rozważył takie rozwiązanie, zwłaszcza, że to rozwiązanie producenta. Gdybym miał wóz za +40 tys i jeździł znacznie więcej niż obecnie, to pewnie też bym instalację założył ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
A wówczas to spokojnie +200 KM pod butem będę mógł mieć ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Zdejm_Kapelusz: no mnie się marzy 2.5 V6 170KM, lub 2.5T 220KM w następnym ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A do tego możliwe problemy
  • Odpowiedz
@Zielony34: Czego byś nie lekceważył? Przestań p-------ć bo już przeleciałem całe auto. Po prostu lewe paliwo. Na 95 z Orlena bp czy shella jest ok. A co do gazu, nie każdy silnik lubi gaz.
  • Odpowiedz
A co do gazu, nie każdy silnik lubi gaz.


@Drail: g---o prawda. Nie ma czegoś takiego, jak silnik, który nie nadaje się do gazu. Jest coś takiego, jak silniki, które nie lubią s-----------h gazowników. Chyba,że ktoś ma silnik w tak z------m stanie, że nawet na benzynie krzyczy o remont...
  • Odpowiedz
tylko niektóre silniki mniej go tolerują.


@Drail: nie prawda. Nawet z-----e TFSI\TSI się z powodzeniem gazuje i lepiej to chodzi, niż na PB. Producent zalecał tam 98, bo się nagary kosmiczne robiły przy bezpośrednim wtrysku. LPG jest czystsze i ma liczbę oktanową między 100-110. Zagazujesz już nawet Diesla. Nawet Diesla w czołgu i już nawet jeden taki w Polsce czołg jest. Więc niech mi nikt nie opowiada głupot, ze są
  • Odpowiedz
Wiem jaki z niego mechanik, więc wiem co mówi ;)


@Drail: to sobie poczytaj to forum, co podesłałem.

Druga kwestia - pamiętaj, to nie on płaci za ciebie na stacji benzynowej i przez utarte p---------e, i słuchanie bzdur tracisz tylko
  • Odpowiedz
To chyba ty będziesz bez tej ręki ;) Gość który jako jeden z pierwszych miał Maserati Biturbo, a ludzie zjeżdzali do niego z całej Europy żeby gaźnik ustawić ;) ASO MB do niego jeździło żeby się wypowiedział na temat ich napraw. Nie chce mi się więcej opowiadać bo przejrzałem twoje posty dot. motoryzacji ;)


@Drail: OK, to pałkę też mu o------l przy okazji wręczając paragon z tankowania 98 xD
  • Odpowiedz