Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@zzbkk: Pamiętasz kiedy chodziłeś do szkoły? Cel był jeden: dostać się do następnej klasy, a potem dalej i dalej. Aż do momentu kiedy w końcu samodzielnie stawisz czoła światu. Wiele lat później budzisz się gdzieś w środku swojego życia i myślisz "Dotarłem tutaj. Co teraz?" Planowanie to przydatna umiejętność. Ale nie ma sensu planować przyszłości, której nie będziesz mieć czasu przeżyć. Przegapisz ją, bo będziesz już żyć w jakiejś innej przyszłości
@zzbkk: mam tylko 4gb;/, więc kolejne 4 bardzo by się przydały.

Dorzucam dowcip:

Na środku oceanu spotykają się trzy rekiny. Jeden z nich mówi:
- Psiakrew, zżarłem jednego Francuza. Był taki wyperfumowany, że do tej pory czkam wodą kolońską.
Drugi na to:
- To jeszcze nic. Ja, zjadłem jakiegoś Rosjanina, chyba to był generał, bo do tej pory w brzuchu dzwoni mi jakieś żelastwo. Te jego medale tak brzęczą, że ryby
@zzbkk mam juz troche leciwego pc'ta chciałbym jeszcze trochę z niego wycisnąć ponieważ nie mam kasy na nowego.
Obecnie posiadam 4gb ram procesor i5 750 karte radeona hd5770. Na kartę zbieram. Planuje zakup gtx1050ti i wiem że brakuje mi już ramu. Myślę że z 2 lata uda mi się jeszcze przesiedzieć na tym komputerze choć przyznam że odkąd naszła mnie chęć na odmłodzenie dziadka to coraz częściej oglądam recenzje hardware na youtube