Wpis z mikrobloga

@Luna_Lovegood: ojjjjjj no wiem, ale jesteś Luną, bo masz taki nick i wstawiłaś zdjęcie prawie Luny, więc wszystko się zgadzało ( ͡° ͜ʖ ͡°)
bardzo mi się spodobała taka akcja :D

kiedyś też jedna mirabelka, która ma od zawsze w awatarze zdjęcie Jennifer Aniston wstawiła jej jakieś zdjęcie z młodości, otagowała #pokazmorde i napisała "takie tam z licbazy" :D
@Luna_Lovegood: teoretycznie nie miałaś powodu żeby brać to do siebie, bo to nie była twoja 'morda', ale czy ten mały szczegół że zamiast czyjejś mordy wstawiłabyś swoją sprawiłby że te wyzwiska nagle nabrałby mocy sprawczej? obelgi to obelgi, jeżeli spływały po Tobie teraz to chyba powinny i w przypadku prawdziwego pokazmorde? ;)
@darkroman prawdopodobnie też miałabym to gdzieś, ale nie mam zamiaru dawać pożywki dla mireczków, którzy lubią tutaj wylewać swój jad i nie chcę też robić niepotrzebnego szumu wokół mojej osoby :)
Nie spodziewałam się, że zdjęcie dodane na nocnej zmianie dla beki będzie taką atrakcją dla mirków :D
@Luna_Lovegood: racja, dodatkową kwestią jest zachowanie prywatności i anonimowości konta, nie tylko z przyjmowaniem na klatę epitetów pod swoim adresem trzeba się liczyć wstawiając swoją buźkę. Żenujące było to, że mimo wstawionego linku do galerii w bodajże 4 komentarzu ludzie nadal kręcili shitstorm jakbyś to była naprawdę Ty.

Nie spodziewałam się

no niestety, trzeba brać poprawkę że na mirko jak w lesie