Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Właśnie wchodzę w dorosłe życie. Jestem rok po technikum, na studia się nie dostałem i pracowałem jako programista freelancer. Idzie mi całkiem nieźle, nie narzekam na zarobki.
Dostałem od mojego nauczyciela ofertę pracy. Pracuje teraz w Warszawie gdzie szukają człowieka na stanowisku specjalista programista informatyk.
Powiedziałem że chetnie zobaczę co i jak. Odbyłem swoją pierwszą w życiu rozmowę o pracę. Stwierdzili że mnie chcą. Za pełen etat 5x8h zaoferowali mi 4500 brutto + zwolnienie z podatku dochodowego (tytuł pracownika komisji europejskiej). Problem w tym, że ja nie jestem z Warszawy. Dojazdy tam to 3-4 godziny w obie strony dziennie. Musiałbym wynająć pokój. A ja nie potrafię żyć samemu.

Doradźcie mi, powiedzcie czy warto. Dzięki.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Shyvana

Brać tę robotę?

  • Tak 81.7% (76)
  • Nie 18.3% (17)

Oddanych głosów: 93

  • 8
@AnonimoweMirkoWyznania: Bierz, jak nie chcesz mieszkać totalnie sam, to wynajmij pokój we współdzielonym mieszkaniu. Poznasz jakichś ludzi, może Ci podpasują, może nie, najwyżej się przeprowadzisz. To jest dobry czas na próbowanie takich rzeczy.