Wpis z mikrobloga

Mireczki robie #rozdajo z plusujących do 03.03.2017 godz 20:00 wygrywają 3 wylosowane osoby domowe testy na HIV.(pamiętajcie jeśli się zarazicie podczas stosunku to ten test jest wiarygodny dopiero po 3miesiącach od stosunku[jak kazdy test na hiv]).

Teraz czemu robie to rozdajo? Otóż od ponad 4 lat chodze regularnie na dziwki z #roksa i ostatnie traumatyczne przeżycia dały mi wiele do myślenia i właśnie dzięki temu kończę z tym paskudnym nałogiem, który jest jazdą na krawędzi...

Tutaj historia, która skłoniła mnie do zmiany:
Robiłem różne zboczone i p------e rzeczy z tymi laskami, takie jak na przykład pissing na nie itd. , ale tego jak zeszmaciła się p---------a u której byłem tydzień temu to jest zupełnie inny poziom...

Umówiłem się z nią przez telefon bez problemu, wchodze do niej do mieszkania ona 5/10 w skali wykopka (c---i jedynka, nie gruba i nie chuda), 3,8/10 w skali Ruhensteina, płacę z góry i ide się umyć - standardzik, wychodze ona siedzi u siebie w pokoju przy laptopie, więc sobie pomyślałem, że fajnie może coś programuje, albo czyta coś ciekawego i ona do mnie że musi iść się odświeżyć i że za pare minut będzie z powrotem.

I teraz uwaga


Dziś idę się dokładnie przebadać, bo na wejściu ją pocałowałem w usta ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Ludzi z #mirkomodlitwa bardzo proszę o modlitwę w mojej intencji, żeby mi się udało na stałe zerwać z tym nałogiem chodzenia na dziwki i żeby okazało się że jestem zdrowy.

P.S na ogłoszeniu oczywiście zdjęcia zretuszowane i zero info o tym że jest upośledzona...
P.S2 przy stosunku z ręką nie ma możliwości zarażenia się HIV (przynajmniej świat takiego przypadku nie widział), wobec tego proszę nie plusować jak się nie miało stosunku płciowego, aby ci co im się przydadzą te testy mieli szanse je wygrać.

#przegryw #bekazpodludzi #takaprawda #rozowepaski #logikarozowychpaskow #s--s
Jaktam_chloptzy - Mireczki robie #rozdajo z plusujących do 03.03.2017 godz 20:00 wygr...

źródło: comment_r0uk3UWMvdrfymMz5JTHeiap0ZKaId1H.jpg

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wiarygodność takich testów jest ogólnie niska.
Jak ktoś się chce przetestować, to:
1. punkty darmowego testowania (PKD), wady to są tylko w większych miastach i trzeba czekać zwykle tydzień na wyniki
2. w "Diagnostyce" masz test za 35 PLN a wyniki odbierasz wieczorem przez internet
3. najlepsze testy mają w krwiodawstwie (testują 2 niezależnymi metodami, do tego test jest też na HCV, HBV i kiłę), tyle ze musisz się zakwalifikować na dawcę
  • Odpowiedz
@carisma: oczywiście że badają, przecież nie dadzą nikomu niesprawdzonej krwi.
Możesz potem pójść po wydrukowane wyniki, ale termin zależy od miejsca, np w Warszawie na Saskiej masz wyniki następnego dnia, gdzie indziej zwykle po 3 dniach.
  • Odpowiedz