Wpis z mikrobloga

Mireczki piszę do Was o pomoc, jestem zielona w temacie, moja mama ma dietę, wykupioną na fabryka siły, w ankiecie którą się wypełnia przed stworzeniem diety najistotniejsze informacje jakie były zaznaczone to:
-Mało czasu na robienie posiłków
-posiłki pudełkowe w miarę możliwości
-waga 102kg wzrost 164cm
-Póki co bez ćwiczeń jedynie lekkie cardio na bieżni 3 razy w tygodniu bo waga i stan zdrowia aktualnie nie bardzo pozwala na ćwiczenia siłowe
-Dieta nastawiona na chudnięcie

Mama jest bardzo zdziwiona i pomimo zrzucenia w większości obwodów po 3cm po 2 tygodniach nie pasuje jej, że aktualnie jest stagnacja i według niej to jest bardzo dużo jedzenia, chodzi całe dnie przejedzona a wcześniej jadła dużo (większa porcja ale raz albo max 2 razy dziennie a teraz 4 razy w miarę duże porcje) no i według jej logiki z racji tego, że je dużo więcej to czy ta dieta jest dobra i jest sens dalej ją kontynuować ?
Dodam jeszcze, że zaznaczyła tam 5 wariantów diety, czyli co tydzień inny i może sobie wybrać jeden wariant który jej najbardziej odpowiada (przynajmniej ja to tak rozumiem), czy jest szansa aby ktoś obeznany zerknął i powiedział czy to wszystko jest dobrze zrobione ? Czy aby przypadkiem nie są popełnione jakieś podstawowe błędy albo w ogóle dieta jest bezużyteczna ? Będę z mamą bardzo wdzięczna, pozdrawiam!
PS: Zamieszczam w załączniku całą dietę

https://megawrzuta.pl/download/5077a24465771245b219f2ef396b6ced.html

#mirkokoksy #silownia #dieta
  • 3