Wpis z mikrobloga

Mirki, Kymco Pulsar 125 czy Kymco CK-1 125? Różnica w cenie między nimi jest bardzo duża, ten pierwszy kosztuje około 5000 zł, natomiast CK-1 w okolicach 7900 zł. Wcześniej jeździłem tylko na kiblach, nic z manualną skrzynią biegów. Co do wzrostu to mogę zrobić fikołka ( ͡º ͜ʖ͡º) Oczywiście będę jeździł na kat. B. Doradźcie coś bo nie potrafię się zdecydować ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#motocykle125 #bojowka125cc #motocykle #kymco
  • 11
@Mattovsky dołóż 30 tys i kup coś co jezdzi minimum litr oczywiście.
A tak serio to ani jeden ani drugi. Nie zarejestrujesz ich teraz bo są na gaźnikach i nie spełniają norm euro. Albo używka zarejestrowana,albo coś na wtrysku,najtaniej to chyba Junak 126 wychodzi. Nic specjalnego.
@Mattovsky: Testowałem oba i CK1 daje więcej frajdy z posiadania. Jest ładniejszy, ma ciutkę szerszy papieć, wygląd przecinaka. Ale jeżeli Kymco to brał bym Zinga ... Dynamika, wygoda, lans, solidny sprzęt za dobre pieniądze. I co z tego że chopper kojarzy się z dziadkami polującymi na 16-stki. Zing jest zarąbisty i tyle. Serio, nikt mi nie płaci za taką opinię.
@dabidi: Mimo zachęty jednak zdecydowałem się wstępnie na CK1, bardziej mi się podoba z wyglądu i przeglądając Twoje materiały na YT utwierdziłem się w przekonaniu że to raczej dobry wybór. Jak zaczynałeś swoją przygodę z motocyklami? Co było na początku dla Ciebie wyzwaniem?